• about
 • menu
 • categories
 • Kristeen a Mischa

  Kristeen a Mischa

  Blonďaté holky z malého města, které se před pěti lety nadchly do společného projektu World needs Blondes. Blogu primárně o módě, inspiraci, cestování a lifestylu. Tímto naším online módním deníkem to ale nekončí. Naši kreativitu už nemohly udržet hranice virtuálního světa a sociálních sítí. Na naši kreativitu si teď můžete sáhnout. Vypustily jsme druhý projekt, náš malý splněný sen - WNB clothing. Značku, která nese drzou lehkost nápadů vznikajících cestou z afterparty. Všechnu naši tvorbu od začátku obohacujeme o kapku růžové a porci punku a pro WNB clothing, to platí dvojnásob!

  mbpfw - all beige everything

  MBPFW den 3. - náš poslední. Zakončení naší twinnie série outfitů, které tolik milujeme. Karta padla na nesmrtelnou béžovou/tělovou/nude/beige (you know what I mean,). Kristý ji pojala, jak nejmoderněji mohla - pletené kombo dokonale rýsující siluletu je sen každé z nás. Dokážete jí věřit, že kousky nejsou vyrobené, jako komplet? Že je to vše jen krásná shoda, dokonalá konstalace hvězd materiálů a odstínů? Svetr je z letošní kolekce Reserved a sukně dokonce ze sekáče (CosmicKids). Tleskáme a tiše závidíme.
  Já (Míša) jsem vsadila na klasickou Colombovskou/anglickou klasiku - trenchcoat. Aby se nejednalo o everyday basic outfit, vzala jsem si ten, který je oversized a ultra long. Taky vás berou kabáty ke kotníkům? Detektivskou klasiku jsem oživila páskem ve stejné barvě, který poutal všechnu pozornost. Pásek je sám o sobě docela nuda, ale představte si, že se na něm na malých karabinkách nedbale pohupuje několik malých roztomilých kapsiček. Komu by vadilo, že si ten den musí vystačit jen s balíčkem žvýkaček, kreditkou a jedním kapesníkem?! No, ale aby belt bag neslízl všechnu smetanu...vyhrála jsem si také (asi půl minuty drahoceného času) s šíleným, fashion weeku hodným účesem, alá BravoGirl 97. Možná úlet, ale kdy jindy.)  MBPFW den 3. - náš poslední. Zakončení naší twinnie série outfitů, které tolik milujeme. Karta padla na nesmrtelnou béžovou/tělovou/nude/beige (you know what I mean,). Kristý ji pojala, jak nejmoderněji mohla - pletené kombo dokonale rýsující siluletu je sen každé z nás. Dokážete jí věřit, že kousky nejsou vyrobené, jako komplet? Že je to vše jen krásná shoda, dokonalá konstalace hvězd materiálů a odstínů? Svetr je z letošní kolekce Reserved a sukně dokonce ze sekáče (CosmicKids). Tleskáme a tiše závidíme.
  Já (Míša) jsem vsadila na klasickou Colombovskou/anglickou klasiku - trenchcoat. Aby se nejednalo o everyday basic outfit, vzala jsem si ten, který je oversized a ultra long. Taky vás berou kabáty ke kotníkům? Detektivskou klasiku jsem oživila páskem ve stejné barvě, který poutal všechnu pozornost. Pásek je sám o sobě docela nuda, ale představte si, že se na něm na malých karabinkách nedbale pohupuje několik malých roztomilých kapsiček. Komu by vadilo, že si ten den musí vystačit jen s balíčkem žvýkaček, kreditkou a jedním kapesníkem?! No, ale aby belt bag neslízl všechnu smetanu...vyhrála jsem si také (asi půl minuty drahoceného času) s šíleným, fashion weeku hodným účesem, alá BravoGirl 97. Možná úlet, ale kdy jindy.)  . 16 Apr 2019 .

  1 comment

  popular posts