• about
 • menu
 • categories
 • Kristeen a Mischa

  Kristeen a Mischa

  Blonďaté holky z malého města, které se před pěti lety nadchly do společného projektu World needs Blondes. Blogu primárně o módě, inspiraci, cestování a lifestylu. Tímto naším online módním deníkem to ale nekončí. Naši kreativitu už nemohly udržet hranice virtuálního světa a sociálních sítí. Na naši kreativitu si teď můžete sáhnout. Vypustily jsme druhý projekt, náš malý splněný sen - WNB clothing. Značku, která nese drzou lehkost nápadů vznikajících cestou z afterparty. Všechnu naši tvorbu od začátku obohacujeme o kapku růžové a porci punku a pro WNB clothing, to platí dvojnásob!

  love the progress

  Málem jsem vám zapomněla ukázat tyhle fotky, které jsem s Kamčou nafotila k příležitosti představení nových Converse Love the progress! Vysoké kožené chucky s velkým nápisem GIRL a roztomilou srdíčkatou podrážkou. Nejde ale jen tak o nějaké tenisky, v kampani se angažovaly dívky, které svým způsobem vyčnívají z davu a jdou proti klasické představě dívky. A to byla taky hlavní  myšlenka Love the Progress kampaně. Modernizovat a redefinovat pojem dívka/žena. K tomu jsme byly vyzvány i my, blogerky a instagramerky :) a tak jsme popsaly naši současou definici na čisté bílé chucky a darovaly je důležité ženě v našem životě. Jak se vám líbil můj a Míši výtvor?
  Zítra bude na blogu report z fashion weeku, tak se stavte :)  Málem jsem vám zapomněla ukázat tyhle fotky, které jsem s Kamčou nafotila k příležitosti představení nových Converse Love the progress! Vysoké kožené chucky s velkým nápisem GIRL a roztomilou srdíčkatou podrážkou. Nejde ale jen tak o nějaké tenisky, v kampani se angažovaly dívky, které svým způsobem vyčnívají z davu a jdou proti klasické představě dívky. A to byla taky hlavní  myšlenka Love the Progress kampaně. Modernizovat a redefinovat pojem dívka/žena. K tomu jsme byly vyzvány i my, blogerky a instagramerky :) a tak jsme popsaly naši současou definici na čisté bílé chucky a darovaly je důležité ženě v našem životě. Jak se vám líbil můj a Míši výtvor?
  Zítra bude na blogu report z fashion weeku, tak se stavte :)  . 3 Apr 2019 .

  3 comments

  1. Vypadají zajímavě :-) na kostky moc nejsem, ale líbí se mi tahle barevná kombinace :-)

   TIPY NA JARNÍ A LETNÍ VŮNĚ Z ESHOPU ELNINO

   ReplyDelete
  2. Skvelej vysledek! A moc se tesim na fashion week clanek!

   ReplyDelete

  popular posts