• about
 • menu
 • categories
 • Kristeen a Mischa

  Kristeen a Mischa

  Blonďaté holky z malého města, které se před pěti lety nadchly do společného projektu World needs Blondes. Blogu primárně o módě, inspiraci, cestování a lifestylu. Tímto naším online módním deníkem to ale nekončí. Naši kreativitu už nemohly udržet hranice virtuálního světa a sociálních sítí. Na naši kreativitu si teď můžete sáhnout. Vypustily jsme druhý projekt, náš malý splněný sen - WNB clothing. Značku, která nese drzou lehkost nápadů vznikajících cestou z afterparty. Všechnu naši tvorbu od začátku obohacujeme o kapku růžové a porci punku a pro WNB clothing, to platí dvojnásob!

  501 & POLKA DOT

  Tak tenhle týden tak neskutečně utekl. Ale to je vlastně dobrý znamení. Čas nejvíc letí, když se máš fajn. Takže prozření, já se mám vlastně skvěle? :D jen jsem si to v tom shonu nějak nestihla uvědomit. Neděle grilovačka, bar, v úterý neskutečnej večer na Vyšehradě, pátek hometown a pohodový zotavovací víkend s rodinou na statku. Štípání dřeva, natírání zahradního nábytku....chlapi došli, tak tahle práce zbyla na mě! Ale žádný stěžování, vyčistila jsem si hlavu a našla si čas i na opalování či večer se sklenkou u krbu.

  Dnes tu mám outfit ideální do těchhle příjemných jarních dní. Pantofle Adidas, top Tezenis, kabelka Zara a nakonec nejlepší džíny - Levis 501. Dnes jsem úplnou náhodou zjistila, že pětsetjedničky slaví 145 let výročí, to jsou teda pěkně starý džíny, co? Nechápu, že jsem si je nepořídila už dřív, jsou totiž nejlepší a já jim úplně propadla! Tyhle modrý mi jsou sice trochu větší, ale mám z Cosmic Kids ještě černý a ty jsou prostě top! Úplně se děsím toho, co budu nosit, až bude venku 30 stupňů :D Co vy, vlastníte taky tyhle legendy? Jestli ne, tak byste to měly napravit. Dělaj totiž nejlepší zadek!  Tak tenhle týden tak neskutečně utekl. Ale to je vlastně dobrý znamení. Čas nejvíc letí, když se máš fajn. Takže prozření, já se mám vlastně skvěle? :D jen jsem si to v tom shonu nějak nestihla uvědomit. Neděle grilovačka, bar, v úterý neskutečnej večer na Vyšehradě, pátek hometown a pohodový zotavovací víkend s rodinou na statku. Štípání dřeva, natírání zahradního nábytku....chlapi došli, tak tahle práce zbyla na mě! Ale žádný stěžování, vyčistila jsem si hlavu a našla si čas i na opalování či večer se sklenkou u krbu.

  Dnes tu mám outfit ideální do těchhle příjemných jarních dní. Pantofle Adidas, top Tezenis, kabelka Zara a nakonec nejlepší džíny - Levis 501. Dnes jsem úplnou náhodou zjistila, že pětsetjedničky slaví 145 let výročí, to jsou teda pěkně starý džíny, co? Nechápu, že jsem si je nepořídila už dřív, jsou totiž nejlepší a já jim úplně propadla! Tyhle modrý mi jsou sice trochu větší, ale mám z Cosmic Kids ještě černý a ty jsou prostě top! Úplně se děsím toho, co budu nosit, až bude venku 30 stupňů :D Co vy, vlastníte taky tyhle legendy? Jestli ne, tak byste to měly napravit. Dělaj totiž nejlepší zadek!  . 20 May 2018 .

  4 comments

  1. Replies
   1. Pravda, mám ještě jedny skinny a ty jsou Teda taky skvělý :))

    Delete
  2. Ohhh, miluju ty bryle! Nedavno jsem si je chtela koupit v cerne, prijdou mi tak cool vintage. <3 A zbytek outfitu je taky uplne bozskej. Miluju ten look. :) A levisky jsou tak i tak nejvetsi laska. <3
   Sandra

   ReplyDelete
   Replies
   1. Já těmhle retro brýlím vážně propadla, přestože si myslím, že mi ani moc nesluší. Dodají outfitu něco navíc, co mě baví :D

    Delete

  popular posts