• about
 • menu
 • categories
 • Kristeen a Mischa

  Kristeen a Mischa

  Blonďaté holky z malého města, které se před pěti lety nadchly do společného projektu World needs Blondes. Blogu primárně o módě, inspiraci, cestování a lifestylu. Tímto naším online módním deníkem to ale nekončí. Naši kreativitu už nemohly udržet hranice virtuálního světa a sociálních sítí. Na naši kreativitu si teď můžete sáhnout. Vypustily jsme druhý projekt, náš malý splněný sen - WNB clothing. Značku, která nese drzou lehkost nápadů vznikajících cestou z afterparty. Všechnu naši tvorbu od začátku obohacujeme o kapku růžové a porci punku a pro WNB clothing, to platí dvojnásob!

  ANJA RUBIK x MOHITO


  Mám pro vás před spaním (nebo party?) rychlý shopping tip! Již zítra jde totiž do obchodů exkluzivní kolekce, kterou pro obchod Mohito navrhla modelka Anji Rubik :) Anja Rubik je polská supermodelka žijící momentálně v New Yorku, která vyrůstala v Řecku, Kanadě a Jižní Africe a svým studiím se věnovala na Britské střední škole v Paříži. Díky tomu mají její modely jedinečný kosmopolitní styl!

  Kolekce se podle mě opravdu vydařila, protože kombinuje elegantní módu s trendy prvky a je lehce nositelná. Mě na první pohled zaujala košile s výtřihy na ramena, stříbrná bundička  a černé skiny s třásněmi, pro které si zítra asi doběhnu - ale pssst!  Mám pro vás před spaním (nebo party?) rychlý shopping tip! Již zítra jde totiž do obchodů exkluzivní kolekce, kterou pro obchod Mohito navrhla modelka Anji Rubik :) Anja Rubik je polská supermodelka žijící momentálně v New Yorku, která vyrůstala v Řecku, Kanadě a Jižní Africe a svým studiím se věnovala na Britské střední škole v Paříži. Díky tomu mají její modely jedinečný kosmopolitní styl!

  Kolekce se podle mě opravdu vydařila, protože kombinuje elegantní módu s trendy prvky a je lehce nositelná. Mě na první pohled zaujala košile s výtřihy na ramena, stříbrná bundička  a černé skiny s třásněmi, pro které si zítra asi doběhnu - ale pssst!


  . 14 Nov 2014 .

  13 comments

  1. Writing posts is fun and interesting. I like your blog and your ideas that you describe here. To be in trend of nowadays fashion I use burgandy skinny jeans .

   ReplyDelete
  2. Wow what a cool collection! I love those fringe pants! Dope!

   ReplyDelete
  3. O tomto som ani netušila! tá biela košela nemá chybu! ♥
   Dijoun&Klaudi

   ReplyDelete
  4. Krasna kolekce, mne se nejvic libi ten svetr na seste fotce.

   Travel notes

   ReplyDelete
  5. Ta košile je fakt krásná a i ten svetr na konci :)

   Young, wild and free

   ReplyDelete
  6. ta košile s výstřihy na ramenou je naprosto úžasná, ani skinny jeans s třásněmi nemají chybu :)

   ReplyDelete
  7. tahle kolekce je dokonala! :)

   Check my blog YOKO NGUYEN BLOG

   ReplyDelete
  8. Super kolekcia veľmi sa mi páči, ako to navrhla !
   Tá košeľa je úplne najsamlepšia + tie strapcové čierne skinny ^^

   ReplyDelete
  9. Great look!) http://www.elationofcreation.com

   ReplyDelete
  10. tooop <3
   http://mimlovee.blogspot.sk/

   ReplyDelete
  11. Ty kalhoty vypadají zajímavě, už se těším až uvidíme, jak je zkombinuješ :)

   fashion-lists.blogspot.cz

   ReplyDelete

  popular posts