• about
 • menu
 • categories
 • Kristeen a Mischa

  Kristeen a Mischa

  Blonďaté holky z malého města, které se před pěti lety nadchly do společného projektu World needs Blondes. Blogu primárně o módě, inspiraci, cestování a lifestylu. Tímto naším online módním deníkem to ale nekončí. Naši kreativitu už nemohly udržet hranice virtuálního světa a sociálních sítí. Na naši kreativitu si teď můžete sáhnout. Vypustily jsme druhý projekt, náš malý splněný sen - WNB clothing. Značku, která nese drzou lehkost nápadů vznikajících cestou z afterparty. Všechnu naši tvorbu od začátku obohacujeme o kapku růžové a porci punku a pro WNB clothing, to platí dvojnásob!

  MBPFW - BLACK AND WHITE


  Jelikož se čtvrteční párty protáhla až do rána, ani pátek se neobešel bez nestíhání. Proto jsme vynechali první přehlídku tohoto dne a shlédly jsme Antonína Simona s Karolínou Juříkovou, Martinu Špetlovou a také Petru Ptáčkovou (fotky z této přehlídky uvidíte zítra společně s Míši outfitem!).

  Na tyto dvě přehlídky jsme neměly uplně ideální místa, ale i tak se mi podařilo vyfotit pár detailů, na což jsem v tom hrozném osvětlení celkem pyšná :D. Na celé looky z přehlídek se koukněte do galerie mbpfw.com .
  Co se týče outfitu, skončila jsem opět u černobílé. Původní plán obsahoval zkrácené tričko a bílou pencil sukni z Primarku (kterou jste ještě neviděli a bohužel nejspíš už ani neuvidíte). Protože jsem trochu nemehlo, sukni jsem si ráno pokapala tekutými linkami a tak mě od módní krize zachránila Míša a její bílé koženkové kraťasy. To celé jsem doplnila batohem, ear cuffem z Front Row shop a mými oblíbenými botami z Asosu. Jak se vám outfit líbí? :)  Jelikož se čtvrteční párty protáhla až do rána, ani pátek se neobešel bez nestíhání. Proto jsme vynechali první přehlídku tohoto dne a shlédly jsme Antonína Simona s Karolínou Juříkovou, Martinu Špetlovou a také Petru Ptáčkovou (fotky z této přehlídky uvidíte zítra společně s Míši outfitem!).

  Na tyto dvě přehlídky jsme neměly uplně ideální místa, ale i tak se mi podařilo vyfotit pár detailů, na což jsem v tom hrozném osvětlení celkem pyšná :D. Na celé looky z přehlídek se koukněte do galerie mbpfw.com .
  Co se týče outfitu, skončila jsem opět u černobílé. Původní plán obsahoval zkrácené tričko a bílou pencil sukni z Primarku (kterou jste ještě neviděli a bohužel nejspíš už ani neuvidíte). Protože jsem trochu nemehlo, sukni jsem si ráno pokapala tekutými linkami a tak mě od módní krize zachránila Míša a její bílé koženkové kraťasy. To celé jsem doplnila batohem, ear cuffem z Front Row shop a mými oblíbenými botami z Asosu. Jak se vám outfit líbí? :)


  . 13 Sep 2014 .

  12 comments

  1. Outfit je jednoduchý, ale pěkný :) Fotky z přehlídek jsou super :)


   Lucieswlife


   ReplyDelete
  2. Super fotky! :) Na tej fotke z profilu vyzeráš úžasne :)
   Fashion Passion by Erika

   ReplyDelete
  3. You look fantastic. Loved the outfit.
   Lots of love, xx

   http://www.marysreturn.com/
   http://www.marysreturn.com/

   ReplyDelete
  4. Sluší ti to :))

   http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

   ReplyDelete
  5. Ten nový sestřih je perfektní.-)

   ReplyDelete
  6. více ses mi líbila v delších vlasech po prsa :(

   ReplyDelete
  7. Outfit skvělý, koženkové kraťásky i naušnice úžasné :)

   ReplyDelete
  8. you look great! i really like your outfit!

   styleandchocolates.blogspot.com

   ReplyDelete
  9. Mohla by som sa spýtať na obvod pasu tých kraťasov? :D ďakujem :)

   ReplyDelete

  popular posts