• about
 • menu
 • categories
 • Kristeen a Mischa

  Kristeen a Mischa

  Blonďaté holky z malého města, které se před pěti lety nadchly do společného projektu World needs Blondes. Blogu primárně o módě, inspiraci, cestování a lifestylu. Tímto naším online módním deníkem to ale nekončí. Naši kreativitu už nemohly udržet hranice virtuálního světa a sociálních sítí. Na naši kreativitu si teď můžete sáhnout. Vypustily jsme druhý projekt, náš malý splněný sen - WNB clothing. Značku, která nese drzou lehkost nápadů vznikajících cestou z afterparty. Všechnu naši tvorbu od začátku obohacujeme o kapku růžové a porci punku a pro WNB clothing, to platí dvojnásob!

  EMBELLISHED SKIRT


  Tak dlouho jsem se v šťourala v bloggeru, až se mi tento článek podařilo smazat...grrrrr xD. Tak aspoň vkládám znova fotky. A i když tu už nyní nejsou, moc vám děkuju za milé komentáře, které jste mi sem napsaly!:)
  Tak dlouho jsem se v šťourala v bloggeru, až se mi tento článek podařilo smazat...grrrrr xD. Tak aspoň vkládám znova fotky. A i když tu už nyní nejsou, moc vám děkuju za milé komentáře, které jste mi sem napsaly!:)  . 6 Jan 2014 .

  4 comments

  popular posts