• about
 • menu
 • categories
 • Kristeen a Mischa

  Kristeen a Mischa

  Blonďaté holky z malého města, které se před pěti lety nadchly do společného projektu World needs Blondes. Blogu primárně o módě, inspiraci, cestování a lifestylu. Tímto naším online módním deníkem to ale nekončí. Naši kreativitu už nemohly udržet hranice virtuálního světa a sociálních sítí. Na naši kreativitu si teď můžete sáhnout. Vypustily jsme druhý projekt, náš malý splněný sen - WNB clothing. Značku, která nese drzou lehkost nápadů vznikajících cestou z afterparty. Všechnu naši tvorbu od začátku obohacujeme o kapku růžové a porci punku a pro WNB clothing, to platí dvojnásob!

  better late...

  Dnes tu pro vás máme ještě zbytek fotek od Kamči, na kterých si můžete prohlédnout můj čtvrteční outfit. A jelikož jsme z nich s Kristýn obě nadšené, domluvily jsme se, že příští týden se uvidíme znovu:)
  Variace na sportovní dresy nás doprovázely celé léto, ale byly k vidění i na podzimních fashion weeks. Já ten můj (z Primarku) zkombinovala s červenou koženkovou bundou a kotníčkovými botami s nýty. Ty jsem koupila ve Skotsku v době, kdy jich tady ještě nebyly plné obchody. Takže jsem je pochopitelně musela mít i přes to, že neměli mou velikost xD Po tom co podobné botky vzali útokem i naše obchody, prvotní nadšení opadlo, ale když je vidím na fotkách, musím uznat, že tenhle podzim se na ně v botníku prášit nebude.)

  top and shoes - Primark, jacket - New Yorker
  Dnes tu pro vás máme ještě zbytek fotek od Kamči, na kterých si můžete prohlédnout můj čtvrteční outfit. A jelikož jsme z nich s Kristýn obě nadšené, domluvily jsme se, že příští týden se uvidíme znovu:)
  Variace na sportovní dresy nás doprovázely celé léto, ale byly k vidění i na podzimních fashion weeks. Já ten můj (z Primarku) zkombinovala s červenou koženkovou bundou a kotníčkovými botami s nýty. Ty jsem koupila ve Skotsku v době, kdy jich tady ještě nebyly plné obchody. Takže jsem je pochopitelně musela mít i přes to, že neměli mou velikost xD Po tom co podobné botky vzali útokem i naše obchody, prvotní nadšení opadlo, ale když je vidím na fotkách, musím uznat, že tenhle podzim se na ně v botníku prášit nebude.)

  top and shoes - Primark, jacket - New Yorker
  . 1 Oct 2013 .

  21 comments

  1. jeej to je krásny outfit! :) tie boty sú parádne

   ReplyDelete
  2. Ta poslední fotka - wow!!:))

   ReplyDelete
  3. Krásne fotky, tá posledná mi učarovala najviac :)

   LeroseP

   ReplyDelete
  4. Ty boty! ♥ A jsou ti malé nebo velké? :D
   Sekne ti to :)

   ReplyDelete
   Replies
   1. Děkuju,) Jsou mi velké, takže se v nich dobře nechodí, ale možná lepší než malé xD

    Delete
  5. Holky jako ty, mají v modelingovém světě jasno! :-)

   ReplyDelete
  6. Naozaj super fotky!

   http://www.margifashion.blogspot.com

   ReplyDelete
  7. Souhlas, ta poslední fotka je nej. Bundička je super a ve skvostném odstínu!

   www.vanda-styl.cz

   ReplyDelete
  8. Skvelé!! presne takýto štýl mám rada :) Super si zladila farby a tá bundička je úžasná aj ja chcem takú!! ;)
   LipstickJungle

   ReplyDelete
  9. wau :) ...tak toto je krásne ! :) tá bunda je veľmi pekná :))

   Beperfectissimple

   ReplyDelete
  10. Nádhera,ty fotky působí strašně optimisticky a celkově ta barevnost je luxusní :)

   ReplyDelete
  11. Moc pěkné fotky, hlavně ta bunda se mi líbí. Hned bych si taky takovou koupila. :))

   ReplyDelete
  12. Ty fotky jsou krásné. Fotografku jste potřebovaly jako sůl.

   ReplyDelete
  13. Si krasna, strasne ti to pristane! :)

   ReplyDelete
  14. Krásná bunda a úsměv :).
   http://audreyandpearl.blogspot.cz/

   ReplyDelete
  15. Replies
   1. muzu se zeptat, jestli je to nova kolekce? dik za odpoved :)

    blog she.is.the.one

    Delete

  popular posts