• about
 • menu
 • categories
 • Kristeen a Mischa

  Kristeen a Mischa

  Blonďaté holky z malého města, které se před pěti lety nadchly do společného projektu World needs Blondes. Blogu primárně o módě, inspiraci, cestování a lifestylu. Tímto naším online módním deníkem to ale nekončí. Naši kreativitu už nemohly udržet hranice virtuálního světa a sociálních sítí. Na naši kreativitu si teď můžete sáhnout. Vypustily jsme druhý projekt, náš malý splněný sen - WNB clothing. Značku, která nese drzou lehkost nápadů vznikajících cestou z afterparty. Všechnu naši tvorbu od začátku obohacujeme o kapku růžové a porci punku a pro WNB clothing, to platí dvojnásob!

  NEW IN  Ahoj, tak dneska Vám přináším ještě takový rychlopost. Bohužel jsem neměla k dispozici lepší foťák a díky počasí, ani dostatek světla. Každopádně se týká tří nových kousků v mém botníku. Po delší době jsem navštívila baťa.cz a nemohla uvěřit, jak velké slevy tam jsou! Na bílé mokasínky s modrou podrážkou jsem už narazila, zaujaly, ale za osm stovek mi nestály, ovšem když byly zlevněné na stovky dvě, tak jsme si je koupila bez váhání i v modré xD Sandálky zdobené barevnými kamínky jsou na tom s cenou úplně stejně. Mám sice dojem, že je moc neužiju, ale v koupi mi to nezabránilo. Vřele doporučuji se na stánky kouknout, radost mi udělalo i poštovné zdarma při nákupu nad 500.)

  A teď už k jádru věci. Chtěla bych Vám připomenout GIVEAWAY o odličovací vodu od Biodermy. Vyhlášení proběhne už zítra večer, tak neváhejte a zkuste to taky, šance je veliká!

  Ahoj, tak dneska Vám přináším ještě takový rychlopost. Bohužel jsem neměla k dispozici lepší foťák a díky počasí, ani dostatek světla. Každopádně se týká tří nových kousků v mém botníku. Po delší době jsem navštívila baťa.cz a nemohla uvěřit, jak velké slevy tam jsou! Na bílé mokasínky s modrou podrážkou jsem už narazila, zaujaly, ale za osm stovek mi nestály, ovšem když byly zlevněné na stovky dvě, tak jsme si je koupila bez váhání i v modré xD Sandálky zdobené barevnými kamínky jsou na tom s cenou úplně stejně. Mám sice dojem, že je moc neužiju, ale v koupi mi to nezabránilo. Vřele doporučuji se na stánky kouknout, radost mi udělalo i poštovné zdarma při nákupu nad 500.)

  A teď už k jádru věci. Chtěla bych Vám připomenout GIVEAWAY o odličovací vodu od Biodermy. Vyhlášení proběhne už zítra večer, tak neváhejte a zkuste to taky, šance je veliká!  . 9 Aug 2013 .

  6 comments

  1. Super boty! :) Ty z Bati jsem chtěla taky, ale už neměli mojí velikost :(

   ReplyDelete
  2. Krásný botky :) Musím si hned pořídit nový boty! :D

   ReplyDelete
  3. superne su tie boty

   http://myprettyblog48.blogspot.sk/

   ReplyDelete
  4. ty mokasiny se mi strašně líbí!!:)
   www.enarastyle.blogspot.com

   ReplyDelete
  5. Jsi zlá, jdu prohlížet Baťa e-shop a běda, jak si tam něco koupím! :D

   ReplyDelete

  popular posts