• about
 • menu
 • categories
 • Kristeen a Mischa

  Kristeen a Mischa

  Blonďaté holky z malého města, které se před pěti lety nadchly do společného projektu World needs Blondes. Blogu primárně o módě, inspiraci, cestování a lifestylu. Tímto naším online módním deníkem to ale nekončí. Naši kreativitu už nemohly udržet hranice virtuálního světa a sociálních sítí. Na naši kreativitu si teď můžete sáhnout. Vypustily jsme druhý projekt, náš malý splněný sen - WNB clothing. Značku, která nese drzou lehkost nápadů vznikajících cestou z afterparty. Všechnu naši tvorbu od začátku obohacujeme o kapku růžové a porci punku a pro WNB clothing, to platí dvojnásob!

  COLOURBLOCK SKIRT


  Šly jsme s Míšou do města nakoupit nějaké materiály na DIY a já konečně vytáhla sukýnku ze Zary. I když později jsem litovala toho, že jsem si nevzala něco vzdušného a rozevlátého.V tomhle vedru se vážně nedá existovat! Bílý crop top už jste mohli vidět na Míše. Je to další z kousků který jsme si z Primarku přivezly obě.)
  Bydlíme na maloměstě, takže jsme nesehnaly vše co jsme potřebovaly. Ale naštěstí jedu dnes večer do Prahy, takže se kouknu po obchodech tam,)
   skirt - ZARA, top - H&M, bag - Mango, necklace - Primark, shoes -Mel  Šly jsme s Míšou do města nakoupit nějaké materiály na DIY a já konečně vytáhla sukýnku ze Zary. I když později jsem litovala toho, že jsem si nevzala něco vzdušného a rozevlátého.V tomhle vedru se vážně nedá existovat! Bílý crop top už jste mohli vidět na Míše. Je to další z kousků který jsme si z Primarku přivezly obě.)
  Bydlíme na maloměstě, takže jsme nesehnaly vše co jsme potřebovaly. Ale naštěstí jedu dnes večer do Prahy, takže se kouknu po obchodech tam,)
   skirt - ZARA, top - H&M, bag - Mango, necklace - Primark, shoes -Mel


  . 7 Aug 2013 .

  No comments

  Post a Comment

  popular posts