XMAS PARTY LOOK

Zdravíčko, jak jste si užili Vánoce?
Já naprosto skvěle a tady máte mých pár random zážitků, poznatků, činností, dárků, které jsem dostala nebo darovala. Prostě něco o mých Vánocích, protože na instagramu jsem byla aktivní opravdu minimálně. Nějak mi přišlo přirozenější užít si ho naplno sama s mými blízkými.)

- Poprvé jsem měla u sebe v bytě stromeček! Dostala jsem uříznutou špičku smrku a byl krásnej. Taky na něm byly ještě šišky, takže o ozdoby postaráno.)

- Stárnu a navíc všechno mám. Tyhle Vánoce byly jen symbolické, protože jsme si nadělili Madagaskar, ale vůbec mi to nevadilo! Měla jsem opravdu větší radost z obdarovávání, čemuž se sama divím xD

- Všem členům rodiny jsme dali diy dárek. S mým klukem jsme celou neděli dělali domácí pečené čaje a zdravé sušenky. Bylo to cute a vyrobený dárek vždy zahřeje <3

- Na dárky jsem nepsala jména. Chtěla jsem udělat Štědrý večer zábavný, tak jsem na každý dárek napsala jednoduchou hádanku. Týkala se buď dotyčné osoby, nebo dárku uvnitř. Divili byste se, jaká to byla sranda.)

- Hodně zábavy jsme si užili také s Instaxem. Ten prostě baví a zaujme každého! Každý si také odnesl rodinné foto a může na něj celý rok koukat na lednici. Všichni víme, že ve smartphonu se ztratí v záplavě stejnorodých selfíček.

- Největší radost mám, když mají malé děti radost. Náš nejmenší přírůstek dostal umělohmotný nákupní košík. Taky dostal umělohmotné ovoce a pečivo. No a ten roztomílius se ho snažil papat. No a navíc doteď hledá kapra v každý vaně. Mláďata jsou fakt nejlepší!

- Pamatujete jak jsem v létě začala jezdit na surfu? No tak teď začínám jezdit i na snowboardu! Dostala jsem prkno, z čehož jsem byla lehce rozpačitá při představě náročných začátků, ztracených nervů a zlomených kostrčí. Netrvalo to ani den a rozpačitost se změnila v nadšení. Už se těším na první obloučky, první modřiny i nadávky mému milému <3

- viděla jsem jen půlku Pelíšků, Lásku nebeskou a Sám doma.

- Pod stromeček jsem chtěla srnku, nebo alespoň kolouška (to zvíře). Tak jsem dostala knihu Bambi. Knihu, kterou měl můj kluk jako malej kluk a teď mi ji přenechal. To mi ze všech těch darů udělalo snad největší radost. Je to originální, nápaditý, milý a je to skvost. Navíc díky jeho rukopisu to fakt vypadá, jak napsané prvňákem.

- Taky mi dal škrabku a vyrobené dřevěné hodiny, no není praktický?! Ale umí v tom chodit, vše vyvážil i hezkými holčičími dárky, po kterých tajně toužíme.) Naše první vánoce byly top.

- No a to by bylo.... Těším se příští rok <3

M.

boots, coat - Reserved | dress - H&M  | belt - vintage | wool scarf - Acne Studios

6 comments:

 1. Ta sala je bozi. <3
  Sandra / https://shineoffashion.com/
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju, Sandro! Miluju jí ❤️😭❤️

   Delete
 2. Veľmi sa mi páči nápad s tým, ako si na vianočné darčeky nepísala mená <3 Znie to veľmi zaujímavo a o niečo podobné by som sa mohla pokúsiť na už tohtoročné Vianoce :)
  Fotografie sú perfektné, ako vždycky <3
  NORALIC

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určitě vyzkoušej! Všechny tím překvapíš a zaujmeš. Mimojiné zabavíš i sebe při přípravách. Já se u toho smála, jen jsem si představila, jak to nechápavě čtou 🤗

   Delete