KENZO BACKPACK

Poslední fotky s dlouhými blonďatými vlasy. Změna byla nutná. Nekonal se rozchod, ani záměrná změna vizáže. Když jsem si před půl rokem usmyslela (asi dva roky jsem tomuto trendu odolávala), že udělám "změnu" a půjdu do šedé/bílé, tak jsem nevěděla, co svým pevným zdravým vlasům způsobím. Vždycky to odskáčou. Dřív nebo později. Mně to trvalo asi 5-6 odbarvování, než jsem si všimla, že se mi vlasy více cuchají, méně lesknou, při česání lámou, někde jsou upálené úplně. No a jsme u toho. Já a moje mikro ofinka aka vlasy z půlky čela aka baby hair aka někdo mi je uhryzal. Vlásky trčící z hlavy už nešly nijak zamaskovat. I když se moje mini ofinka leckdy stávala středem zábavy a zlepšovala náladu mým kamarádům, tak přesto jsme byla nucena ji navždy uschovat mezi další malý vlasy - musím mít záměrnou ofinu! Tak tady jsem, Miška ofináč.
Je to změna jak blázen. Vlasy jsem zkrátila o půlku, nemilosrdně jsem odstřihala vše, co mě jen trošku štvalo a zmoudřela jsem. Vstříc přirozenosti! Alespoň to pro vás bude trošku změna.)
Jinak jsem vytáhla oblíbený kožich, které mi vzápětí p(r)očůralo Kamči štěně xD
Nejroztomilejší Kenzo batůžek jsem čekala jednou takový, sem se vejdou maximálně dvě rozložený bárbíny (narážka na to, že vypadá, jak z hračkárny). Samozřejmě jsem se na něj těšila natolik, že jsem ho chtěla, ať je velkej, malej, nebo skoro neviditelnej. Růžová posedlost je hrozná nemoc.)
Mějte se krásně, M.

fur coat - Zara | jeans - Reserved | boots - Dr.Martens | backpack - Kenzo 

No comments:

Post a Comment