COAT AND MOVIE TIME

Včera jsem si dělala srandu z toho, že jsem zpátky doma čtyři a půl dne a už jsem stihla být dvakrát v kině, což je většinou moje frekvence tak na půl roku. Na to se pojí další čtyři filmy, které jsem stihla v letadle a obecně fakt, že to není ani týden co jsem:
byla na Madagaskaru, stavěla na Mauriciusu, v Istanbulu a vystupovala v Mnichově, večeřela ve vyhlášené restauraci v Rudné, snídala v Litoměřicích, také jsem stihla jednu šílenou alternativní léčbu o které vám povím příště, večeřet Indii v Ústí, následně se rozplývat v kině, stačilo mi hrábnout a jet na otoč do Prahy, stačila mě chytnout paní revizorka (nejela jsem metrem ani tramvají, jen jsem prošla metrem, protože, kdo zná Holešovice tak ví, že jít feťácko-houmlesáckým podchodem v sukni je sebevražda), stihla jsem vidět moje lemuří královny (a udělat jim radost lemurem), nestihla jsem křest Kamu (bcs of neskutečná fronta a nešťastně zvládnutá akce), pár drinků a příběhů v Praze, noční vlak domů za 35kč, ujetý autobus a čekání na noční taxi (čekání s random holkama, co jely z Kamu křestu xD), taky proběhl (doslova) pokus o běh, který skončil 5km dlouhou procházkou, bday párty v Surf aréně (ano, jsem opět v našem hlavním městě), drink v Cobře, celou neděli pracovat (nosit harampádí, topit se v tuně prachu, pálit harampádí, mosty atak, nosit, sbírat, tahat), vzít celou rodinu do kina a zůstat neskutečně fascinovaná  <3. Dokáže někdo spočítat na kolik řádků je stručné shrnutí mé aktivity posledních dní? Mám dojem, že se jedná o nejdelší souvětí v historii blogu.


Vám bych chtěla vypíchnout tři krásné filmy, které jsme tento týden stihla. Všechny jsou hudební a hlavně všechny ve vás zanechají hřejivý pocit. Žádné vraždy, krev, přehrocený efekty, žádné stresy, klepání na čelo, řešení, vraždy, opravdu si u sledování odpočinete a moc si to užijete! Přijdete domů a budete stahovat soundtrack, to vám garantuju. Pojďme začít chronologicky, podle toho, jak jsem viděla filmy já. Vlastně i vzestupně tak, jak se mi filmy líbily.


The Greatest Showman
Životopisný romantický muzikál vhodný pro celou rodinu, soudě podle toho, že jsme ho v letadle viděli jednotlivě úplně všichni. Nevšední příběh vás vtáhne, dojme a u písniček budete mít husí kůži úplně všude. Nehledě na to, že ve filmu hraje Zac Efron a  Hugh Jackman, na to se koukat dá.)

A Star  Is Born
Jelikož bytostně a nekonečně miluju herce jménem Bradley Cooper, tak jsem se na jeho režisérský debut moc těšila. Těšila jsme se tak nějak normálně a v poklidu odjela na měsíc do Afriky. Nevěděla jsem, že po návratu budě filmomvý svět vzhurů nohama přávě kvuli tomuto snímku. Každý to miluje a já to taky miluju! Jako on ten film režíroval, hrál a každou písničku dooprady zpíval?!? Jedná se o další hudební snímek se strašně krehkým romantickým příběhem. Ty písničky jsou neuvěřitelný, při prvním duetu jsem málem umřela, Lada Gaga je královna a na neherečku hraje skvěle. To ohromný halo okolo filmu je na místě <3

Bohemian Rhapsody
Životopisný film, aka taková oslava skupiny Queen a především frontmana Freddieho Mercuryho. Další film dokonale přecpaný hudbou. Jenže jelikož se nejedná o normální hudbu, ale nesmrtelnou a velkolepou hudbu, kterou už nikdy nikdo nenahradí, tak to podle toho vypadá. Jestli se mi líbilo předchozí Zrození hvězdy, tak u tohodle snímku mi stály chlupy i na hlavě, vlastně vlasy. Málem jsem umřela, jak skvělý to bylo. Neskutečně zajímavý snímek jednoho šílenýho hudebního, emocemi naplněnýho, boha, který zas trohu poodkrývá problematiku slávy. Tenhle film je jedna velká vtipná a dojemná jízda a já byla jednoduše ohromená. Celá moje rodina byla. Jak to bylo ozvučený?!? V tomhle snímku je síla a musíte ho všichni vidět, prosím,)

uf.

Jak jste na tom vy, byli jste v kině? Viděli jste? Jaké máte pocity a jak se vám filmy líbily? 
Podělte se s námi. Mějte se krásně a určitě si to všechno pusťte! Druhý den si budete broukat hitovky.)

Zpět u nás, vaše M.


PS: dokonalý zimní oversized kabát mám z Reserved a fotili jsme ho narychlo u baráku těsně před mým odjezdem, líbí se vám?.)


7 comments: