DIESEL PARTY

A je to tady! Vrhám se opět mimo komfortní zónu. Beru krosnu a jedu pryč. Nejedu sama, jedeme celá rodina, což je už samo o sobě hrozná zábava! Jede i on, poprvé. Prý to bude zkouška, ale toho se nebojím... Horší je moje blogerská retardace a neschopnost si zabalit pět triček a jedny plavky xD Sledujte instagram a pojďte mi/nám držet všichni palce, bude to nevšední expedice.)

Outfit byl volený na závěrečný den mbpfw. Oblečku vévodí overknee kozačky (shrnuté jako belowknee), které jsem obdivovala přesně týden. Pak jsem pro ně běžela jak kulový blesk a ihned je oblékla a do šesti do rána nesundala - chudinky. Strašně je miluju a miluju hadí vzor, ostatně jako celý aktuální fashion svět. Kozačky jsem kombinovala s bledě modrými šaty asymetrického tvaru. Odstín i střih tohoto kousku mě zaujal na první pohled! Vy si je můžete pořídit TADY, když zadáte navíc kod wnbxnakd, získáte slevu 20% na celý sortiment. Tento eshop mám poslední dobou ráda, mají tam skvostné kabátky a komba!
Co vy a hadí vzor, už máte ve skříni nějaký kousek?.) Kiss M.

 boots - Mango | dress - NAKD | bumbag - Bershka 

2 comments:

  1. Pri tvojich outfitoch stále strácam slová <3 Neskutočná nádhera!
    WOLF CHILD

    ReplyDelete
  2. S hadmi nie som kamoška ani čo sa týka vzorov :D A to nielen s hadími vzormi ale všeobecne zvieracie vzory nelahodia môjmu JA :D Šaty sa mi veľmi páči ^_^
    www.danycuks.com

    ReplyDelete