183 DAYS OF BEAUTY

Určitě už jste zaregistrovali boom kolem nové značky 183 DAYS. A někteří možná i zaregistrovali reklamu DM, ve které hrajeme kromě nových produktů hlavní roli my s Míšou, Domčou a Šájou. :) Prvotní nervozita z beauty focení celkem rychle zmizela a my si s holkama nakonec užily dost srandy a příjemný posezení u drinku v našem oblíbeném Berlin baru. Ale teď zpátky ke značce.
Čím, že je značka jiná? Je to mladší, hravější (musím uznat, že obaly ve tvaru králíčků, pand a ananasu mě vážně baví :D) a barevnější ségra značky trend IT UP, kterou sama dost často používám, a tak mi bylo jasný, že si nějaký favority najdu i tady. Sortiment se navíc každého půl roku mění, odtud název 183 DAYS.
Měla jsem možnost vyzkoušet téměř všechny produkty a vytvořit s nimi party look - celý tutoriál najdete u mě v highlights. Moje srdce si určitě získal bílý králíček, který kromě fixace makeupu přidá i glow. Dále paletka barevných highlighterů Posy, ten modrý musíš vyzkoušet ;) A super praktická mi přijde paletka na obočí obsahující stíny, malý highlighter, pinzetu, štětečky a zrcátko. Jednoduše "All you need".

A abych nezapomněla. Produkty jsou dostání exkluzivně v DM. Který zaujal vás? <3


5 comments:

 1. Ten modrý highlighter vypadá teda super! Musím vyzkoušet <3 Díky za tipy holky!

  ReplyDelete
 2. Já jsem na produkty zatím jen koukala v časopise, který mi od DM chodi takže zatím jsem si jenom řekla, že obaly se fakt povedly a vypadá to celé zajímavě. No uvidím, kdy si něco pořídím taky :)

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
 3. Bohužel žádný..., nevidím příliš rozdíl mezi tímto a něčím podobným jako je Miss Sporty apod., levná drogérková věc pro puberťačky

  ReplyDelete
 4. Tak tuto značku jsem absolutně nezaznamenala...Ty obaly ale vypadají super a i ten nápad s obměnou sortimentu se mi líbí :)

  Little Dreamer

  ReplyDelete
 5. Značku vidím po druhé v životě, takže jsem si nestihla na ní zatím vytvořit vlastní názor. Připomíná mi takové ty korejské značky. No nevím :-( zatím mě nějak neuchvátila.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete