TRANSGAS

- Tak doufám, že ti kdo si stěžovali na neustálá vedra, jsou teď spokojení! Já totiž nejsem :D Včera jsme musely nouzově fotit uvnitř a v tomhle temnu žádná hitparáda. Ahoj podzime!
- Jelikož je hnusně, tak balíme kufry. Jako doslova. Míša svou destinaci ještě tají, ale já vám prozradím, že v říjnu mě čekají Azory, v listopadu Lisabon (když seženu dobré letenky tak i Madeira) a v lednu hurá do Afriky. Natěšenost veliká :)
- Mnohem víc se teď s Míšou věnujeme kosmetice. Takže zkoušíme paletky, aplikujeme masky a testujeme krémy. Více beauty článků coming soon. Co vás baví víc, líčení, či pečující kosmetika?
- Občas v tom shonu a „honbou“ se za štěstím, dobrodružstvím či úspěchem zapomínám, že bych měla být vděčná za to co mám. Že jen díky tomu kde jsem se (naprosto zdravá) narodila, jsem vyhrála jakousi životní loterii a že nejduležitější je opravdu to omílané zdraví. Člověk si to uvědomí většinou, až když se nějaké ty trable a nemoci objeví v rodině…takže jen malý reminder. Važ si toho!:)
- Začínám cvičit. Ale jakože fakt! Musím se přiznat, že jsem celé toto celé se svou postavou a především fyzičkou dost nespokojená (vlastně jsem byla spokojená naposledy před dvěma lety na Bali :D). Doporučíte nějaké skupinové lekce, ale i posilovny v Holešovicích?
- Kluci jsou z Marsu a holky z Venuše. To je prostě fakt, konec diskuze. Na chvíli jsem jsem to vypustila a pak byla dost zaskočená. Takže na to holky nezapomínejte! Nesnažte se chápat, že každý přemýšlíme trochu jinak. Učte se jen vzájemné toleranci a respektu a všechno bude oukej :).
- Nějak jsem ze sebe nemohla dostat ucelený článek, tak dneska takhle v bodech. To co se mi zrovna honí mojí přeplněnou hlavou. Jdeme si s Honzou objednat nějakou dobrotu (znáte aplikaci Wolt? Na tý si teď ujíždím. Tak jen připomínám, že s kódem KRISTEEN máte 150,- slevu na první objednávku) a snad konečně dokoukáme toho Deadpoola:) Me: top - Nike (Footshop) | skirt - AmericanApparel (Cosmic Kids) | sneakers - Fila | socks - UFU

Mischa: dress - Nike | sneakers - Nike M2KTekno (Footshop) | socks - Champion 

3 comments:

  1. No, jestli myslis, ze se v rijnu na Azorech ohrejes a vykoupas, tak se teda pletes... :-((

    ReplyDelete
    Replies
    1. To jsem napsala trochu blbě! Samozřejmě vím jak tam má být. Spíš to myslím tak, že budu raději někde pochodovat s krosnou v 15 stupních, nebo vymetat Lisabonské kavárny, než tady v blátě a zimě chodit do práce :D nemám ráda českou zimu...

      Delete