L´OREÁL x PARIS FASHION WEEK

Žádnému fashion nadšenci určitě neunikla právě probíhající módní událost roku, Paris fashion week. K této příležitosti L´oreál (jakožto oficiální partner) vydal čtyři kosmetické balíčky a looky, které pomocí nich můžete vytvořit. Navíc právě můžete na Notino zakoupit L´oreál produkty (link) s 25% slevou! My jsme ve spolupráci s nimi vyzkoušely dva z nich. Míša Colorful a já Party. Tak koukněte a posuďtw jak se nám to povedlo :).

Já vytvořila make-up pomocí balíčku PARTY LOOK. Je snad nějaký víc francouzský make-up, než červené rty a černá linka? Příjemnou změnou pro mě bylo použití kajalové tužky - kterou jsem štětečkem rozmazala do ztracena - a lesklé krémové rtěnky. Ta je sice efektní, ale doporučuji k ní použít červenou konturku, aby se nerozpíjela :). Tekutý rozjasňovač už jsme vám jednou představovaly, ten jsme si obě opravdu oblíbily. Na obočí jsem použila gel v kelímku s praktickým štětečkem. Vlastním Benefit Ka-brow a tohle je skvělá levnější alternativa, nemám mu co vytknout! Na řasy jsem použila dvoufázovou řasenku False Lash X fiber. Myslela jsem, že dvoukrokové řasenky jsou už dávnou za zenitem, ale tahle navíc obsahuje umělá vlákna a pracovalo se s ní moc hezky. 

Míša svůj COLORFUL LOOK postavila na paletce Berry Much Love, jejíž barvy jsme si zamilovaly. Mně osobně něco takového v kosmetické taštičce chybělo! Víčko vystínovala do růžovo-oranžova a koutek projasnila stříbrným rozjasňovačem z paletky La Vie En Glow. Ten také použila  na lícní kosti a nos. Zbytek obličeje je velmi přirozený, takže jen trocha bronzeru, řasenky Extatic a nude rtěnka Infallible (ta jediná nám z produktů moc nesedla, bez použití lesku rty celkem vysušuje).

V kterém looku byste na fashion week vyrazily vy? :)

3 comments:

  1. Obě dvě jste vytvořily krásné looky :) a ten party se mi na Francii fakt hodí! :)

    Little Dreamer

    ReplyDelete
  2. Moc pěkné líčení :-) líbí se mi i jak jsi to nafotila!

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    ReplyDelete