VERONA #TEZENISHOW2018

Malý výlety taky výlety! Minulý týden jsme spolu s Alex a Sharlotou byly pozvané na Tezenis show do Verony. Sice rychlá akce, ale skvělá akce a my moc děkujeme, že jsme mohly být její součástí!

Začalo to tím, že jsme se bavily a vymýšlely outfity do čtyř do rána, spaly pár hodin, pokračovalo to zrušeným letem atak xD. Let se opozdil o hodinu a na přestupu v Mnichově jsme místo okukování duty free obchodů utíkaly skrz letiště tak, co nám kolečka kufrů stačily. Všechno jsme zvládly, letadla stihly a přistály jsme ve Veroně, uf. Ovšem ještě nejásejte, z dvou odbavených zavazadel chyběla dvě, aha. Po nekonečném řešení jsme dojeli všichni na hotel, dali desetimutový odpočitek, převlíkli propocený triko a "letěli" na společný lunch do centra. Jídlo bylo skvostný, chody byly čtyři, byly skvělý a WNBs se nemohly ani hnout. Sharlota suše zahlásila, že takovýho jídla nesní ani za dva dny xD. Když jsme se dovalily zpět na hotel a lehly na ultra pohodlnou postel, mohla (měla by!) následovat odpolední dvacka na slehnutí. Jediné co následovalo bylo třicet minut přípravy na přehlídku. No nic, jsme přece profesionálové.) (Kristý si tu dvacku neodpustila, a tak si přípravy zkrouhla na minut 10).
Show byla naprosto dokonalá a my v euforii. Přehlídka měla neskutečnej drive, energii, viděly jsme Paris Hilton a modelky vypadající jak z VS. Jednotlivé kolekce značky Tezenis byly proloženy tanečníky a dj setem od samotné party královny všech hotelů i blondýnek.
Po show následoval raut a afterparty, která pokračovala na hotelových pokojích vybílením všech dostupných minibarů xD
Vstávání druhý den bylo kruté, ale byly jsme rozumné, statečné a ještě před odjezdem jsme hecly ranní město, prošly hlavní ulice, daly kafíčko, shooting a velice malý shopping (všehovšudy jsme koupily jednu věc). No a víc se nám do programu bohužel nevešlo.)


3 comments:

 1. Skvely fotky, to vypada naprosto uzasne! <3

  ReplyDelete
 2. Wau skvelé fotky a musím povedať, že to bol určite perfektný zážitok..aj ked ako si napisala aj kráty trip sa počíta a vyzerá to ako good fun!!! ♥

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. nutne potrebujem ten tvoj "egyptský" outfit tehlového topu a bielej sukne :O

  ReplyDelete