SO WHAT

Dneska všichni cestujou. Cestujou pořád a nejlépe co nejdál. Je to skvělý, miluju to! Jen to nemůžeme a nemusíme brát jako hlavní a nedílnou součást našich životů. Nezoufat, když se nedostaneme tak daleko jako tamta, když nemáme fotku jako tahle a když prostě nemáme na účtě o sto tisíc víc a v kalendáři měsíc volna. Buďme vynalézaví a né zarputile prvoplánoví.
Svět nekončí a svět bude tak moc zábavný, jak moc zábavný si ho uděláte, ať jste kde jste. Na tohle léto jsem neměla žádný velký zahraniční plán. Nejela jsem na měsíc na Bali, nejela jsem šlapat na Island, stopovat do Vietnamu, nebo surfovat na Sri Lanku. Jela jsem na tři dny k moři do Chorvatska a na otočku do Verony. Byla jsem lehce nervozní, uznávám. V dnešním světě musí všechno znít strašně fancy a když jsem někomu sdělila své neplány na léto (doplněné o plány na srpen, kdy budu jen sedět doma a učit se..), tak si nikdo na zadek nesedl. 
Prázdniny a léto se dají užít kdekoli a naše malá země na tom není vlastně vůbec špatně! Sama jsem překvapená kolik zábavného tuzemského vyžití jsem tohle léto zvládla. Jednalo se vždy jen o malé pestré plány na pár dní, ale zážitky mě bohatě uspokojily až do konce týdne. Zvládla jsem prochodit Krkonoše, projezdit Orlík, proskákat High Jump a téměř každej den se cachtat v Labi. Učím se na wakeboardu. So what, pestře se dá žít i bez cestovního pasu v kapse. Někdy tomu prostě okolnosti jako finance, zdraví, práce, whatever, nedovolí. Užívejte si všeho! Ať už to zní fancy nebo ne. Obklopujte se dobrými lidmi a usmívejte se na svět.
A víte co je největší paradox? Každý se mě ptá, kde jsem byla na dovolené, že jsem tak krásně opálená... No nikde, tenhle zázrak se mi přihodil doma v polabí.)
Kiss, M.

7 comments:

 1. wow, mega outfit!!! <3 a super fotky.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji Sandro , tohle combo je moje vůbec nejoblíbenější 🤗 ❤️

   Delete
 2. Úplně mi mluvíš z duše! Není důležité kde jsi, ale jaké si to uděláš :)
  Jinak krásný fotky, sluší ti to ♥

  Little Dreamer

  ReplyDelete
  Replies
  1. Je to tak Leni, to je podle mého názoru cesta ke štěstí ☺. Moc děkuji ❤️

   Delete
 3. Krásny setík a moc ti to sluší! Jsi moc krásnááá ♥ Jinak s tím cestováním souhlasím. I s komentářem slečny Lenky :)

  All About Candys Life

  ReplyDelete
  Replies
  1. Moc děkuju ! ❤️
   Je to tak a když si to lidé uvědomí, bude jim lépe.)

   Delete