WAKE UP & GLOW


Asi jste si stihly všimnout, že v líčení dáváme přednost přirozenosti. Jasně, sem tam nějaká linka, nebo červená rtěnka, ale na šílenosti nás neužije (nebo je to tím, že to neumíme ?:D). Každopádně tento glowy glossy nude look, který jsme pro vás nafotily, je přesně ten, ve kterém nás hlavně přes léto potkáte nejčastěji. A přesně takový se i nejlépe hodí do přímořských oblastí, na brunch, či procházku po promenádě. Měly jsme vytvořit make up hodící se na filmový festival do Cannes - ambice na červený koberec nemáme, a proto jsme se řídily heslem, méně je více :). 
Vytvořili jsme jej pomocí produktů L´oreál z festivalového balíčku Wake Up and Glow, který seženete na Notino a obsahuje:

• bb cream BONJOUR NUDISTA• tekutý highlighter GLOW MON AMOUR• rozjasňovač PALETTE la vien en glow• paletku stínů LA PALETTE NUDE• řasenku VOLUME MILLION LASHES

A nemělo by vám uniknout, že pokud nakoupíte L´oreal produkty v hodnotě nad 299,- Kč, můžete se až to 19.5. zúčastnit soutěže, jejíž výherce dostane zájezd do Cannes! Víc informací k soutěži i všechny produkty najdete na stránkách Notino :).


Při tvorbě tohoto lehoučkého rozjasněného líčení jsme tedy místo makeupu použili velmi přirozený bb cream, které tvář lehce sjednotí.  Na lícní kosti, střed nosu, pod i nad obočí a nad horní ret jsme nanesly tekutý Glow Mon Amour rozjasňovač. Ten jsme si spolu s rozjasňující paletkou oblíbily nejvíce. Malý tip - pokud zvolíte odhalený outfit, pokapejte si rozjasňovačem i ramena či klíční kosti, vypadá to skvěle!
Nad lícní kosti a nad ret jsme ještě nanesly pudrový rozjasňovač z paletky La Vie En Glow, který je o něco třpytivější a výraznější. Lícní kosti pak zvýraznily bronzerem. Na oči pak přišel pouze nude stín a jedna vrstva řasenky Volume Million Lashes Extra Black. A protože chceme aby celý obličej působil svěže a šťavnatě, rozhodně nesáhneme po matné rtěnce, ale vyměníme ji za balzám nebo průhledný lesk. 
Jak se vám líčení líbí? A jaké produkty používáte u moře a v létě rády vy?


4 comments: