HELLO SPRING

Poslední. Slibuju. Pak už s nimi otravovat nebudu. Mám na mysli outfity obsahující vlněné kabáty či ultrateplé svetry. Každopadně pokud se vám líbí, můžete si ho uložit jako inspiraci na podzim :). Miluju ty barvy, vzor na sukni, kombinaci materiálů, boty a kabelku, jo tu miluju ze všeho nejvíc!
Dnes tedy balím kabáty a svetry do velkých tašek ikea a přesouvám je domů (mimo prahu), kde je naštěstí na uskladnění mých krámů dostatek místa. Spolu s tím i trochu třídím  a probírám šatník. Hodně se teď řídím moudrem - chceš-li si uspořádat život, uspořádej a ukliď si nejdřív místo, ve kterém žiješ. Mimochodem doporučuju, cítím se díky tomu vážně líp :) 
No a abych se dostala k jádru věci. Ty vytřízené věci budeme spolu s Míšou a spoustou dalších blogerek prodávat již tradičně příští týden na Bloges Marketu. Tentokrát květinové téma (kdo by to byl na jaře řekl, že), spousta doprovodného programu, drinky, jídlo, beauty koutek, workshopy....no pokud jste už někdy na BM byli, tak asi víte, že je na co se těšit. Všechny informace najdete na fb události TADY!
Tak doufám, že se 22.4. ve Vnitroblocku uvidíme, my obě se na vás totiž budeme moc těšit <33 comments: