COLOR BLOCKING


Červená a modrá, pro blázny dobrá? Alespoň vidíte, že se nemusíte řídit pravidly, radami, nebo co to vlastně je. Přísloví? xD
Výraznou sytou barvu můžete spojit s jednolitým tlumeným zbytkem, vždycky funguje bílá, černá a šedá. Taky můžete svůj outfit totálně roztříštit a k syté barvě dát další sytou barvu, další a další. V tomto outfitu nenajdete tlumené odstíny, ani žádný kousek, který by nehrál žádnou roli. Naopak, každý hraje tu svou, téměř každý hraje hlavní, troufám si říct.
Základem jsou tedy ale tyhle color block modré šaty ze Zary. Královská modrá bude jednou z barev léta, tak začínám lehce obohacovat můj šatník. Šaty mají zajímavě řešená červená ramínka, vlastně už samotná barevná kombinace šatů vám napoví, že se můžete barevně vyřádit. Tak tedy k detailu na šatech jsem zvolila výrazný červený kabát z NA-KD. Tento skvost najdete v odkazu ZDE. Jestli končíme? Rozhodně ne! Možná si nevšimnete, proto vás upozorním.) Vyhrála jsme si i se svislým žebrováním na roláku a plisovanými šaty - stejná struktura je malý detail, ale naprostá bomba. Bílý rolák poladěn s kabelkou. Naprostá novinka - OFF WHITE láska na kterou jsem šetřila nějaký pátek. Konkrétně hodně moc pátků. Kabelka je také velmi výrazný kousek, který skvěle podtrhuje mou národní trikoloru. Dvojbarevnou kabelkou přecházíme k poslední barvě, kterou je klasická černá. Punčochy, kotníkové boty a brýle (mohla bych upozornit na červený pruh, ale to už bych byla opravdu za úchyla xD).
Možná poprvé pořádně vidíte můj nový hairstyle, na kterém jsem nechala půl rozpočtu a třičtvtrtě kvality vlasů. Šla jsem do studené platiny, která je už nějakou dobu cool. Jsem sice zastánce přirozenosti, ale chtěla jsem nějakou údernou výraznou změnu. Co se týče reakcí, tak musím říct, že jsou vlastně celkem rozporuplné. Co si o tom myslíte vy, líbí?.)
Užívejte sluníčka a nebojte se barev!
M.


2 comments:

  1. Vazne skvelej outfit, ja teda barvy moc nemusim, ale cervenou jsem si v posledni dobe strasne oblibila. <3

    ReplyDelete
    Replies
    1. Děkuju Sandro, měla jsme to s červenou úplně stejně.)

      Delete