AIR MORE UPTEMPO

Do třetice všeho dobrého? Tenhle článek mám otevřený už potřetí a pořád ne a ne se rozepsat. Když nevím co, tak to nelámu přes koleno a outfit prostě počká. Ale kdo by se chtěl koukat na outfit v péřovce až budou třicítky žejo :D A jelikož si nemyslím, že v následujících pár dnech budu mít v hlavě menší bordel, než mám teď, rozhodla jsem se tím po nekonečně dlouhém dni v práci nakonec prokousat. Takže koho zajímá, jak jsem strávila podloužený víkend, nechť pokračuje ve čtení.
Lyže miluju. Letos jsem je ale nějak zanedbala a najednou byl březen a já na nich nestála celou zimu! Takže táty nabídku, zda s nimi nepojedu na velikonoce do Rakouska, jsem přijala s nadšením. Sice zmeškám dvě důležitý narozeninový párty, ale to se holt jednou nezblázní, nemůžu být prostě všude. Celej březen se něco slavilo, takže jsem se i těšila na to, jak si odpočinu, chytnu na horskym sluníčku trochu zdravější barvu (ta bílo zelená už mi moc nesvědčí) a že něco ušetřím, protože co si budem povídat, ono to pití taky něco stojí.
Skutek utek a já se pár hodin před odjezdem dozvěděla, že se nikam nejede. Prý tam má být hnusně a paní v penzionu nás omylem natlačila do jednoho pokoje. Tssss....takže zas klasickej víkend :D. Oslavili jsme Mirky pětadvacetiny (viděli jste ty rozkošný dárky a Hello Kitty propriety? Napište mi, jestli si taky některé ujíždíte na podobných infantilnostech), strávili víkend v super uzavřené společnosti, vařili Bun bo Nam Bo a hráli Xbox. Taky jsem ale málem v neděli padla vyčerpáním, otevřela starý rány a chytila nějakej moribundus....takže ti tati pěkně děkuju! xD WNB tým opět oslaben.
Místo toho, abych si užívala prvních teplých večerů teda sedím doma, piju sirup a pozoruju ty západy slunce a skupinky popíjející na Stalinu skrz stories. Doufám, že vy jste mezi nimi byli :) A já se budu modlit, aby to počasí pár dní vydrželo, protože na to víno s výhledem na Prahu a večerní procházky se těším celou zimu a už se to čekání zdálo nekonečný! Dobrou noc.

PS: tuhle Calvin Klein mikču teď najdete TADY na Zootu ve slevě.

jacket - H&M | sweatshirt - Calvin Klein (Zoot) | sneakers - Nike (Footshop) | jeans - Urban Outfitters | bag - vintage

3 comments:

 1. Ahoj, muzu se zeptat na ty sluneční brýle :)) ?

  ReplyDelete
 2. skvelé kúsky :) najviac sa mi však na tebe páčia okuliare, geniálne ti pristanú ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 3. Hola, ty brýle jsou fakt pěkný a sednou ti. Zajímavý máš ty sneakersky, přemýšlím o něčem podobné jako jsou tady https://www.eobuv.cz/damske/polobotky/sneakersy.html ale furt si nejsem jistá, jestli to už na mě není moc:-))) Díky za příspěvek. Adeéla

  ReplyDelete