ADIDAS POPPERPANTS

Soucítím se všemi, kteří se snaží být outdoorově produktivní v těchto podmínkách. Paradoxně to byla mnohem větší zábava, než v podmínkách příznivých.

Outfit
Tyto tepláky nosím pořád, jsou naprosto dokonalé! Doporučila bych je opravdu každému. Koupila si je i Kristý ve vínové a viděla jsem je v roztomilé mint. Také dělají tyto popperpants v kombinaci černé s šedým pruhem, která je ještě trošku praktičtější. Jsou supercomfy, cool  a dají se rozepnout až úplně nahoru, což vlastně vůbec nevím k čemu je. Já rozepínám jen spodní 2-3, aby vynikly boty (třeba i kotníkové na podpatku vypadají skvěle!), nebo v tomto případě výrazné ponožky. Dále jsem zvolila disko trysko bundu ze Zootu, jednoduchý rolák z Tezenis a Gucci sunnies.
Btw pozor varování na které jsem byla upozorněna mamkou a úspěšně jsem ho ignorovala. Jakmile začnete nosit tepláky, ignorujete kila navíc a nic jiného nosit nechcete. Pak skončíte jako já a nosíte je i do baru xD Just sayin.
Jinak jednou v baru za mnou přišel neznámý týpek a ptá se, jestli mi přijde v pořádku mít kalhoty Adidas a k tomu boty Nike, že je to naprostý peklo a měla by mi shořet noha (to samožřejmě neřekl, ale jeho výraz takto mluvil..). Možná takové nepsané pravidlo platí, kdo ví. Možná je to fashion peklíčko a sebevražda. Opáčila jsem, že je mi to naprosto fuk a opravdu si z toho těžkou hlavu nedělám. Prosím, řekněte mi na to svůj názor, poučte, vystrašte,...cokoli.)

Druhá otázka na vás. Co vy a detox? Já nikdy žádný nezkoušela, ale ráda bych slyšela vaše povzbuzující příběhy pro nastartování a pročištění organismu. Aktuálně jsem namotivovaná kokosovou vodou se zeleným ječmenem. Jelikož mám krátce před odjezdem (omg Míšo, kam zas?!), tak jsem se něchtěla po hlavě vrhat do něčeho brutálního, abych si spíše neuškodila. Proto jsem nějak pozvolna nakoupila kokosovou vodu, v průběhu dne ji poctivě popíjím a v nouzi si dám ořechny, vařenou zeleninu, kus ovoce, smoothie. Asi je to prd detox, ale pro mě osobně celkem těžké, jíst míň a pouze rostlinnou stravu. Chutě mám velký, ale vydržím...snad. Tak povězte a poraďte nezkušené.)
Hezký večer.
M.6 comments:

 1. Tie tepláky sú naprosto dokonalé! A vôbec mi neprekáža, že si k nim doladila boty Nike! Vyzeráš úžasne tak či tak! <3
  WITHGREYWOLF

  ReplyDelete
 2. Omg, ty teplaky a ta bunda jsou bozi, okamzite bych oboji brala!!! <3
  Sandra

  ReplyDelete
 3. Ja vôbec takýto "športový štýl" neobľubujem, no na vás sa mi páči snáď všetko!

  Lily of the valley / Svet Podľa Konvalinky

  ReplyDelete
 4. božinku, kočka si! fotky sú skvelé, milujem to prostredie :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 5. Ty tepláky jsou super a s těma značkama bych si hlavu nedělala. A když už bych se nad tím zamyslela, tak mi to spíš přijde jako dobrá recese. :D
  Kout světa

  ReplyDelete
 6. Já této teplákové móde asi nikdy neporozumím :D

  ReplyDelete