MODELING - LONG TIME NO SEE


Já a modeling, to be honest - long time no see!
Stručně.
Naposledy jsem byla v Hamburgu asi před rokem a půl, to bylo mé období problémové pleti, takže žádná sláva. Co se sebevedomí týkalo, tak žádná sláva mínus 675. Německo byla poslední cizí země, kterou jsem s agenturou navštívila.

Od té doby uplynulo pár dní a pár událostí, které modeling odsunuly na více než druhou kolej.
Dramatické události jako rozchod, Vánoce strávené v Egyptě  doma (zapomněli mě doma, jako Kevina), zkouškové strávené v nemocnici a víc než půlroční tahání se z nemoci, vystřídaly záživnější "povinnosti", jako semestr na Sardínii a nabrání asi sedmi  osmi kilo xD
V minulém roce jsem se této mé zálibě tedy vůbec nevěnovala. Přesto jsem absolbovala dvě focení. Obě byly shodou náhod foceny Benediktem Renčem, který patří k našim předním fotografům, obě byly skvělé a obě byly otisknuté. Jednalo se o focení titulky pro Menhouse, které jsem zvládla i se zánětem rohovky a o editoriál do Světa Ženy, na které jsem nastoupila ve vší své síle.

A co mě čeká teď? Teď mě čekalo rozhodnutí...
O tom jestli pokračovat, nepokračovat. Přemýšlím a rozhodnutí vám povím příště...
Co myslíte, zhubnout a ještě tomu dát šanci?.)
M.

Abych byla úplně upřímná, tak s fotkama nejsem stoprocentně spokojená. Přijdu si zbytečně vyretušovaná, až tak, že si nejsem moc podobná, což mi vždy přijde veliká škoda. Outfit s culottes je podle mého názoru absolutně nelichotivý a nevhodně zvolený. Stejně jsem vám je chtěla všechny ukázat.)
Tady je ještě cover - tahle fotka je láska .)

14 comments:

 1. Moc ráda bych ti poradila, ale toto musíš cítit sama, jestli se k tomu chceš vrátit :) jediné, co ti k tomu povím je to, že jsi krásná a jako modelce ti to fakt sluší! ♥

  Little Dreamer

  ReplyDelete
 2. Tak určitě- měla byste pořádně vyhladovět, zhubnout na kost, i když to vůbec nepotřebujete a motivovat další teenagerky na dráhu mentálních anorektiček..to se mi zdá fakt smysluplná kariéra!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nevím jak moc jste/nejste zkušená v této oblasti, ale předpokládám, že spíše ne. Kdo mě sleduje, tak ví, že jsme nikdy vychrtlá a vyhladovělá nebyla, dokonce ani nic takového nepodporuju, jím dortky, mekáč a nestydím se za to. Modelka být štíhlá musí, ať se vám to líbí nebo ne. Když tedy přiberu osm kilo a profesi mi to znemožňuje, začnu s tím něco dělat. Mimo jiné nejenom kvůli modelingu, ale především kvůli tomu, že se sama necítím tak dobře. Myslet si, že hubnutí znamená hladovění je opravdu liché. Zhubnout znamená něco se sebou udělat a k tomu budu své čtenářky motivovat velice ráda. Hezký den.)

   Delete
 3. Ježiši! �� Pozor nečíst!

  ReplyDelete
 4. Záleží na tom, či ťa to naplna a robiš to rada a tak.. :) Ak by to bolo len z donutenia a bez odhodlania, tak by to bolo zvbytočné, ale ak chceš, tešíš sa na to, chceš sa k tomu vrátiť, tak prečo nie :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. niekedy si treba dopriať čas a možno to pomôže ;) fotky sú ináč super, tá posledná je ale úplne mega :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete
 6. Super fotky jako vzdy!!! Moc moc povedeny. <3

  ReplyDelete
 7. Žasnem nad tvojimi fotkami! A všetok je len a len na tebe. Snáď sa rozhodneš správne a v tom ti budem držať palce! <3
  WITHGREYWOLF

  ReplyDelete
 8. Je fakt, že ta fotka s těma culottes mě taky trochu zarazila, proč zvolili zrovna tenhle outfit. Ale jinak samozřejmě pecka. A myslím si, že v modelingu by ses určitě i nadále neztratila, ale jde hlavně o to, aby ses v tom cítila a naplňovalo tě to. :)
  Kout světa

  ReplyDelete
 9. Neváhej a jdi do toho, covergirl ;-) Cpát se umí každý, to není nic světobornýho. Ale fotit každý neumí. Ať tě jednou vidíme HB. Držím palec!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Strašně moc děkuju za tenhle komentář! Jednoduchý, vtipný, dost na místě - rozhodně mě probral a utvrdil v rozhodnutí, moc děkuju.)

   Delete
 10. Opravdu je nutné hubnout? Nejde být úspěšná i s osmi kily ,,navíc"? Týna

  ReplyDelete
 11. Na té poslední fotce máš navíc 8kilo? To snad neee. Vždyť vypadáš skvěle! Ty ostatní jsou opravdu nic moc, ale spíš je to outfity, které mi nepřijdou zrovna nejslušivější.

  ReplyDelete