GO WITH THE FLOW

Barety a čapky - trend, kterýmu jsem naprosto propadla! A vám doporučuji udělat to samé. Jo, je toho teď všude hodně, ale uznejte, že to má svůj důvod:) Stejně jako zajímavý brýle, klobouk, nebo designerská kabelka, umí i baret pozvednout outfit o úroveň výš. No a tak už jich s Kamčou máme doma sedm...ano, sedm. Ty nejhezčí vlněné seženete asi od značky Tonak - my je kupujeme v jednom zapadlém kloboučnitví za krásných 290,- kaček. Každá jinou barvu, abychom si je pak mohly půjčovat, holky jedny mazaný :)
Dnes na mě snad kromě kalhot můžete vidět samé nové kousky. Musím říct, že jak se mi při podzimním stěhování celkem podařilo probrat šatník, tak jsem ho zas poctivě začala doplňovat :D Čas začít se zas krotit - štendry mulig se mi do pokoje vejdou jen dva a už přetýkaj. O botníku (kterej nemám :D) ani radši nemluvím. Co myslíte, mám taky natočit new in?.)
Jo a abyste si nemysleli, že jsem jen klasická #materialgirl ujíždějící na fast fashion, tak musím podotknout, že čím dál tím víc zařazuji do šatníku i kousky ze sekáčů - kde sehnat ty nejlepší, vám povím někdy příště. Dobrou, K.


jacket - H&M | trousers - Zara | jumper - H&M | handbag, shoes - Zara | barrett - Tonak

3 comments:

 1. Tie barety sú teraz naozaj všade, ale mne to vôôôôbec neprekáža, ja som sa do nich zamilovala, aj keď musím povedať, že žiadnu nemám! Ja som si raz jednu skúšala a môj manžel ma vysmial, že mi to nejde a tým ma znechutí a nekúpim si to, aj keď sa mi to páči, ale vieš, on je klasik a klobúky a pokrývky hlavy sa mu až tak nepáčia....ale ja si tú baretku zadovážim :D


  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Heh, do Tonaku jsem chodila na letní brigádu a právě jsem byla u výroby těchto baretů, třeba je tento právě ode mne :) :D

  Little Dreamer

  ReplyDelete
 3. Bombastické!!! <3 Baretový trend sa mi ľúbi na tebe ešte viac! <3
  WITHGREYWOLF

  ReplyDelete