CALI VIBES


Listopad je hned po únoru můj druhý nejmíň oblíbený měsíc. Všude vám cpou Vánoce, když na ně ještě zdaleka nemáte náladu (nebo vy snad jo?) a venku je většinou hnusně. No a tak jsem se rozhodla si ho udělat hezkej - nevím proč, ale měla jsem pocit, že si to zasloužím :D A tak hned týden po návratu z Cagliari letíme s Kamčou (jak už jsem minule prozradila) na holčičí dovču do Lisabonu.

Nikdy jsem v Lisabonu nebyla, takže určitě uvítám tipy na dobré restaurace, bary, či fotogenická místa, haha!

Outfit je focený na promenádě v Cagliari, kde jsem také byla poprvé a moc příjemně mě to tam překvapilo. Konkrétně na téhle pláži jsem si připadala jak někde v LA. Palmy, široká pěší zóna, kde lidé jezdili na kolečkových bruslích, zamilované páry procházející se po pláži a ve vodě sportovaly vysloužilé aerobičky :D Celý místo mělo hrozně pohodovej vibe. Už jste někdy na Sardinii byli? Já mám pro příště na travel wislistu Sicílii - tam je to prý ještě hezčí:)

Pro dnešek končím. Vlak do Berlína (odkud odlítáme) nám jede v 6:30 a já zas klasicky nemám nic sbaleno!:D Dobrou noc, vaše K.

jacket - Mango | dress - H&M | body - Umbro | sneakers - H&M | earring - Antipearle

6 comments:

 1. Nádherný fotky a outfit! Miluju váš blog������

  ReplyDelete
 2. Pripomenula si mi letné dni! Krásne fotografie :)

  ReplyDelete
 3. MOmentálne si mi priniesla do mojej izby leto a aspoň na chvíľku som zabudla na tú zimu, ktorá mačaká vonku. Fotky sú krásne a majú skvelú atmosféru <3 Musím pochváliť to body, pretože je dokonalé!!!
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
 4. Pani, skvely fotky, skvelej outfit, super clanek! Jako vzdy super prace. <3

  ReplyDelete