ALL I WANT IS EVERYTHING

Trošku za dámu, trošku za pankáče, trošku za čerta, nebo běžkyni.  Vlny, šaty, křivák, řetěz, tenisky (link). Když to píšu, přijde mi to možná trochu zvláštní, když jsem to oblékla, tak nikoliv.
Víte čím se ráda řídím!? Heslem, ať si každej dělá co chce.) Uštříte si tím dost starostí i slov plýtvaných na účty ostatních lidí. Jako blogerka paradoxně skoro neřeším oblečení a styl jiných lidí, respektuju vlastně každý. Neřidtě se podle rad v časopise, cokoli přijde v pořádku vám, tak opravdu v pořádku je. 
Vlastně ani nemám vymyšlené poselství dnešního článku. Musí nějaký být?!
Dneska jsem byla prapodivně rozmrzelá. Všechno bylo špatně, všechno se mnou bylo špatně. Všechno k ničemu. Ještě že tyhle stavy nemívám často, je to humus (taky jsem si tím přivolala pána revizoráka). Musim tu začít běhat, mám moc času přemýšlet a krom blbostí a pochybností mě ještě nic rozumného, třeba podnikatelský plán, nenapadlo. 
Zítra mám svátek a přístí týden narozeniny. Rodiče to promysleli. Každý rok dělám velkou párty u nás na chatě. Taková ta dokonalá víkendová párty, kterou měsíce plánujeme a měsíce na ni vzpomínáme. Pro mě je to jedna z nejzásadnějších událostí každého roku, moje nejoblíbenější chvíle.Tenhle rok se neuskuteční, je mi z toho smutno, na korunu se bude prášit, dortová forma zrezaví, kamarády to mrzí, ale můj taťka, chatovej správce se určitě tajně usmívá. Nebude po několika měsících nacházet díru v kytaře, zlámaný a nastavený stromky, propadlý postele, nebo vypitý veškerý možný schovky pěňáků. Taky nebude od sousedů poslouchat obdivné hlášení o tom, že máme opravdu výdrž. Budou tyhle moje kulatý narozeniny nuda?
Koupila jsem si letenky do Říma a těším se jak malá <3
Krásný večer.) M.

AM 97 ultra - Footshop | dress - Zara | faux leather jacket - Reserved | watch - Daniel Wellington

6 comments:

 1. Tie šaty sú fakt super a zaujimavé. Mám rada takéto kusky a ešte ked ich takto pekne skombinuješ. Presne sa v tomto outfite strieda dáma, pankáč, čert, ale je to pekné
  Štýl ženy

  ReplyDelete
 2. DOKONALOSŤ! Nechápem tomu... ja stále pri tvojich lookoch netuším, čo mám napísať, pretože sú riadne premakané! Ľudia sa Tebou môžu len a len inšpirovať! <3
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
 3. krasny fotky, fakt super! A outfit je taky uplne bozskej. <3 Jako vzdy super prace!
  Sandra

  ReplyDelete
 4. bozi, presne takhle k tomu pristupuju taky :) a boží styl!
  Sarushef blog

  ReplyDelete
 5. neboj, na narodeniny určite niečo vymyslíš ;) inak sú fotky úplne dokonalé a veľmi ti to sluší :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  ReplyDelete