100% FAKE AT MBPFW

Konečně se dostávám k lookům z fashion weeku. Musím říct, že snad nikdy jsem přípravy nepodcenila tolik jako letos. Konec srpna jsem si užívala opravdu naplno a na plánování nějak nezbyl čas ani nálada. A to taky díky tomu, že Míša se mohla kvůli zkoušce zůčastnit jen jednoho dne. Nakonec jsem se ale hecla - zapůjčila outfity od skělého Lukáše Krnáče (kterému tímto moc děkuju), pro Kamču půjčila objektiv a užila si dostatek přehlídek:)
Outfit jsem poskládala ze tří přehlídkových looků tak, abych se v něm cítila co nejlépe. Zamilovala jsem se do obrovské neoprenové sukně s vtipnou cedulkou i do originálního topu s kapucí. Místo kabelky vzala ledvinku se stejným květovaným vzorem a doplnila jen kotníčkovými botami Vagabond. Víte, že mám ráda jednoduchost, a proto jsem už výrazný vzor nekombinovala s jinými doplňky. 
Jsem (již tradičně) nadšená i z fotek, které jsme nafotily na dvou lokacích, na které jsme úplně náhodou narazily cestou domů. Co na ně říkáte?:)

outfit - Lukáš Krnáč | boots - Vagabond

6 comments:

 1. Tak tento outfit je naprosto světový!!! :)

  ReplyDelete
 2. Mně se outfit fakt líbí, hlavně tím, jak je jednoduchý, ale zároveň naprosto originální. A ty lokace se taky dost povedly!
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 3. Naprosto genialni outfit, moc moc se mi libi a i kdyz se to neda nosit na normalni noseni, na fashion week se da vytahnout vsechno! A vase lokace a fotky jsou tak i tak vzdycky perfektne zvoleny. <3 Skvela prace!
  Sandra

  ReplyDelete