MAKE A CHANGE

Tyhle fotky ve mně evokují dovolenou... třeba v Itálii, nebo na jihu Francie. Malebné uličky, barevné dveře a okenice...v ruce mi už jen chybí pravý gelato! Ale nenechte se zmást, tohle je Praha 2 :D. Náš lov levných letenek stále pokračuje, takže o holčičí "weekend gataway" zatím pořád jen sním.
Mám za sebou celkem náročný týden a tenhle nebude o nic jednodušší ani míň hektický. Ještě před měsícem bych si nedokázala představit, kolik zvratů a změn se v mém životě odehraje, a že to nebudou změny pozitivní. Zvyk je železná košile, vystoupit z toho rozjetýho vlaku a směřovat někam uplně jinam je děsivý. 
Víte, že se tu uplně nerada pitvám ve svém soukromí, ale třeba tu je někdo, koho trápí stejný pocity. Pokud ano, tak bych mu/jí chtěla připomenout, že hlavní je se z toho nepos*at! :)

dress - H&M | belt - Mango | sneakers - H&M | bag - vintage | sunglasses - Dolce & Gabbana (Easy Optic)

6 comments:

 1. Tie šaty sú krásne a ten opasok im dodal šmrnc. A neboj, určite si na to nové znova zvykneš. Predsa len, život je o zmenách, či už tých dobrých alebo zlých :)

  LEUSLIFESTYLE

  ReplyDelete
 2. I Praha je na takovéto fotky krásná :) moc ti to sluší :)

  Little Dreamer

  ReplyDelete
 3. Tak ty šaty jsou naprosto perfektní, strašně ti to sluší!
  Young, wild and free

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuju! Mám je moc ráda, za 3 kilča skvělej úlovek:)

   Delete
 4. Vypadáš strašně luxusně, ale líbily by se mi k tomu třeba černý pantofle, když už bych chtěla zůstat v pohodlí. Já chápu tu pointu kontrastu, ale zrovna v tomhle looku by mi nechyběl.

  ReplyDelete