KVIFF SECOND OUTFIT

Snad úplně nejhorší jsou návraty do reality. Koukám na tyhle fotky z Varů, kde jsme s holkama strávily tři dny a byl to úplně jinej svět. V neděli jsem se vrátila z festivalu, kde jsme s partou přátel tři dny stanovali. Nějak se tam sžijete, nic neřešíte a jste jedna velká šťastná rodina. Co mě děsí nejvíce je, jak čas rychle běží, když se dobře bavíš. 
Pak se vrátíš domů. Ležíš tu sám s kupou špinavýho prádla a vlhkým spacákem, ve dřezu nádobí, na gauči žádný kamarády se kterejma můžeš rozebírat včerejší párty. Pak se probudíš a padne na tebe depka, depka ze všedních dnů, depka z reality. Najendou víš, že ti skončila dovolená a čeká tě další učení na zkoušky. Čekaj tě povinnosti. Najednou nebereš vše lehkovážně a není všechno jen sranda. 
Najednou ti dojde, že jsi na LiRu vyčerpala všechny data. Ovšem dojde ti to až ve chvíli, kdy jsi v Praze a nutně potřebuješ mapy, chceš totiž někam na Opatov. Jsi ale chytrá holka a poradíš si. Podle ukazatelů nějak dojedeš na Chodov, sedáš na metro a Opatovem pálíš na schůzku. Opatov ti přijde plnej divnejch lidí a úchylů, zvolená minisukně crop top a lezoucí půlky bys raději nechala doma. Všechno nakonec vyjde, ale jen do chvíle kdy stojíš v nepřehledném zavřeném obchoďáku a v těch fkn garážích hledáš auto. Víš kam jít, ale nechápeš jak, bloudíš a je to tady, nervy, naštvanost a ta divná realita. Díky mýmu aktuálnímu strážnýmu andělu xD (pánovi dělníkovi, který v noci opravuje ten divnej obchoďák), jsem po hodině hledání a využívání bočních schodišť našla svý červený auto a posléze i kamarádku zbloudilou v jiných garážích. Vlastně uvězněnou v jiných garážích, při hledání auta se jí zavřely zavírací dvěrě a byla v pasti a možná na pokraji slz. Vskutku nevšední zážitek.
Od teďka si pozici svojí káry zapisuju za uši a Centrum Chodov na seznam nejhorších obchodních domů. Jo a vemte mě ještě někdo pryč, očividně ty reality nezvládám. Díky. 
Miška Šiška
K outfitu můžu říct jen to, že je složen ze dvou kousků. Dva kusy, které jsem natolik milovala, že jsem je neváhala koupit za plnou cenu (většinou normální, ale nezapomínejte, že jsem slevový maniak). Šaty jsme si hned zamilovala v Zře a šetřila na speciální událost a kabelku v Mangu. Květy a květy k sobě překvapivě skvěle jdou, co myslíte?.)

7 comments:

 1. No není to můj styl, ale šaty s kabelkou i boty ladí, sluší ti to :)

  ReplyDelete
 2. Šaty sú ozaj krásne a ani sa nečudujem, že si si ich kúpila za plnú cenu! NÁDHERA! <3
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
 3. Jojo ten Chodov je teď na hovno jak se přestavuje, ale býval fajn:-)...

  ReplyDelete
 4. No veru, návraty do reality sú vždy tie najhoršie, ale čo už.. takto to je.. Inak krásny outfi, pekné fotočky, ružová ti ide :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Fotky jsou naprosto skvělé! :) A tu hrůzu z reality docela chápu, já teď zase byla týden na táboře, kde jsem myslela jedině na to, aby se jednomu z těch 50 dětí nic nestalo. Naprosto jinej svět. A teď jsem taky zase trochu mimo a jen čekám, až mě vysvobodí další odjezd pryč.
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 6. Šaty i kabelka se mi moc líbí, tak třeba počkám až budou ve slevě :-D vyčůraně.. jinak taky nesnáším když se musím vrátit zpět do reality a musím řešit reálný věci a ne jestli si na pláž vezmu nebo nevezmu slunečník... :/

  ReplyDelete