LEAN ON ME

Lidé se mění, svět se mění a s tím se mění i náš pohled na lidské vztahy, lásku a přátelství. Nad tímto tématem, které je součástí DO kampaně značky Pandora, jsem dumala pěkně dlouho. Sice mi mezitím stihla vystydnout voda ve vaně, ale na první kámošky, společné průšvihy a srandy jsem si zavzpomínala hezky. 

Uvědomila jsem si, že  v mém životě převládá silné a hluboké přátelství, nad těmi povrchními. Uvědomila jsem si, jak dlouho znám své pravé kamarády a jakou jsou mi oporou. Máme skvělou partu několika holek a svěřujeme si úplně vše. Mluvíme dlouze, do detailů, u toho jíme dortíčky, umíráme smíchy i úděsem. Hodinu rozebíráme barvu vlasů, texturu pleťové masky, nové video na YT, nebo poslední sexuální záitek. Nejednou se nám stalo, že lidem sedícím u vedlejšího stolu padaly oči z důlků xD. Řešíme samozřejmě i vážné věci, ale to není taková sranda. Moje holky jsou holky, kterým volám a trvá to hodinu, dvě a po bytě při tom nachodím pět kilometrů, nebo uklidím celou skříň. Uvědomila jsem si jaké je štěstí, že takovou kamarádku nemám jednu, ani dvě, ale minimálně pět. Je to štěstí, které nepotkává každého. Hodlám si jich nadále vážit, být tu pro ně ve chvílích hezkých i méně hezkých, posouvat a prohlubovat nadále náš vztah. Plánovat spolu dovolené, výlety, párty, obídky i outfit na příští rande. 
Kdyby nebylo přátelství, život by byl hrozná nuda a hlavně, kdyby nebylo přátelství, neexistovalo by ani World needs Blondes a to by byla brutální nuda.)

Nezapomeňte, že přátelství je vztah jako každý jiný. Je potřeba o něj pečovat, dělat kompromisy, nejen brát, ale především dávat. Jen tak vám vydží opravdu dlouho :)


photo by Kamila Shíbalová
edit by Me

Elite Bloggers - Content Marketing


11 comments:

 1. Tak toto sa mi neuveriteľne páči!!! <3 Vy dve ste jednoducho úžasné! <3
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
 2. ach, to je krásne napísané a úplne súhlasím! :).
  inak, ľúbezné fotografie, ste na nich nádherné a nesmierne vám to obom pristane! :).

  KEJMY ♥.

  ReplyDelete
  Replies
  1. This comment has been removed by the author.

   Delete
 3. Nádherné fotky. Velmi příjemně se tráví u Tebe čas. Hezká chvíle relaxace 

  ReplyDelete
 4. S úplnou istotou môžem povedať, že toto je asi najzaujámavejší blog, čo som kedy videla. Tie outfity sú tiež skvelé. Ide z vás veľká motivácia a odhodlanie a tak by to malo byť! Prajem veľa šťastia :)
  https://lifeofbasicgirl.blogspot.sk/

  ReplyDelete
  Replies
  1. Karol to je krásný komentář! Děkujeme za něj a doufáme, že tě i nadále budeme bavit:))

   Delete
 5. Krásný článek a naprosto souhlasím!:)
  www.stylebyeliza.net

  ReplyDelete