KVIFF FIRST OUTFIT

Poprvé ve Varech! S holkama jsme se rozhodly pro celkem spontánní rychlovýlet do Varů. Žádná z nás tam nikdy nebyla a filmový festival je skvělou příležitostí pro vyvětrání sváteční garderóby a důvod pro naplnění kufru vínem až po střechu.
Čtyři kámošky, jedno auto a jeden nový byt s balkonem, kousek od města. V bytě jsme spaly jen dvě noci a vlastně asi díky Bohu. Každá jsme táhly půlku skříně, šperkovnice i lednice, všechno jsme sharovaly a půjčovaly, natáčely si a žehlily vlasy... prostě ráj lomeno bordel, fakt full time girlstime. Promenádovaly jsme se po promenádách, pojídaly lahůdky, oplatky, smažáky i nudle ve čtyři v noci. Užily jsme si moc srandy a příští rok pojedeme zas. Jen se možná pokusíme zvýšit návštěvnost filmů. Pro začátek by to z 0,5 (kdy jsme na jediném nevyprodaném divnodokumentu vydržely asi deset minut, asi tolik, kolik nám trvalo sníst snídani z mekáče) na 1, klidně dva mohlo stačit. Nocí strávíme také o jednu víc, abychom navštívily hotelový bazén, na který nezbyly kocovinové síly a vše bude dokonalé. Kdo z Vás byl na KVIFF 2017?
M.
dress, headband - ZARA | leather sandals - Primark | handbag - Phillip Lim | sunnies - Ray Ban ZDE 

7 comments:

 1. Moc moc ti to slusi! Ty saty jsou bomba a dohromady s tim satkem vypadaji jeste o moc lip!!! <3 Krasna kombinace. ;)

  ReplyDelete
 2. Moc krásný outfit! Pohodlný, ale zároveň poutající pozornost. Například čelenka je naprosto top! Za mě určitě palec nahoru ;-)

  ReplyDelete
 3. Tak veľmi ti to pristane! <3 Tá šatka vo vlasoch je prekrásna! <3
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
 4. Veľmi pekný outfit ! Čelenka je top ! Výletz s kamoškami sú najviac :))

  aestaste blog

  ReplyDelete
 5. Neviem, ako to je možné, ale ja v Zare nikdy nič pekné nenájdem, keď tam prídem, lebo "naša" Zara vyzerá vždy ako po výbuchu...keď sa pozriem na stránku, tak to oblečenie nevyzerá veľmi lichotivo kvôli tomu, ako sú nastajlované tie modelky, takže s ami nikdy nič nepáči..no a pozriem si obľúbené blogerky a tie majú šaty Zara, topy Zara, sukne Zara :D a vtedy nadávam :D haha nie, teraz vážne..kráááásny outfit :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Takový holčičí výlet je sen a vypadáš jako víla!

  ReplyDelete