EMBROIDERY TREND

Náhodou se nám tu za sebou sešlo několik článků nabitých outfity. A bude ještě "hůř":D Nafotily jsme pro vás pět outfitů, do kterých jsme zakomponovaly trend tohoto jara a léta - výšivky! Na něm se nám líbí hlavně to, že se dá nosit na milion způsobů a každý si na něm najde to své. Výšivky mohou být romantické, minimalistické, obrovské, ale i nenápadné, pestrobarevné, či monochromatické. Můžete je mít na tričku, sukni, džínách, bundě, ale taky na doplňcích, od bot až po chokery.
Prvním klíčovým kouskem jsou romantické šaty se spadlými rameny, volánem a výraznou výšivkou. Ukázkovej kousek pro všechny romantičky. Říkala jsem si, že kombinaci šatů s podpatky asi moc inspirativní nebude, a tak jsem pod ně ještě oblékla džíny. Nejpíš to není šálek kávy každé z vás, ale mě tento outfit baví :) Oblékli byste jej?

dress - AX Paris (via Zoot)| jeans - H&M | shoes - Primark| clutch - New Yorker

Druhý outfit je vyloženě pohodová záležitost. Volné šaty na ramínkách, bílé tričko, batoh a zajímavým detailem jsou bílé tenisky s výšivkou. Tyhle kožený tenisky s roztomilým detailem od Pieces jsem si zamilovala! Pokud se vám taky líbí a máte nohu 38, tak po nich na Zootu skočte, mají posledních pár kusů ;)

dress - H&M | sneakers - Pieces (shop here) | backpack - Primark | sunglasses - Primark

4 comments:

 1. Mně se líbí oba outfity, ale oblékla bych spíš ten druhý. :) Právě kvůli těm džínům, na tobě se mi to líbí, ale já jsem docela malá a asi bych si v tom úplně nepřipadala. Jinak výšivky jsou prostě nejlepší, mně se nejvíc líbí asi na bomberech.
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 2. U prvního outfitu se mi moc nelíbí ty džíny pod těma šatama, ale samotné šaty jsou fakt fantastické! :)
  Druhý outfit už se mi líbí od hlavy až k patě, ten bych si klidně oblékla :)

  Little Dreamer

  ReplyDelete
 3. Džíny pod šatama? Proč ne :) Já bych to oblékla asi bez nich, přece jen ty šaty jsou zajímavé samy o sobě, ale tady na blogu se to prostě hodí tak, jak to je :)

  ReplyDelete
 4. I have few shirt with an embrodiery pattern on them. but I would never be able to rock a dress like yours becasue of my insecurities. You look gorgeous in all of the pictures.

  ReplyDelete