PARTYWEAR : ADDICT

Téměř zapomenuté fotky, které vznikly naprosto spontánně při čekání na tramvaj cestou na Addict. Zjistily jsme, že naše party outfity až moc podezřele ladí, že tramvaj přijede až za 8 minut a že s sebou máme foťák s bleskem a Kamču, kterou nápad nočních fotek nadchnul. 
A z těchto 8 nejproduktivnějších minut mého života :D vznikly tyhle crazy fotky. Skákaly jsme, házely vlasama, hrály nezájem a vlastně se chovaly, jak kdybychom už těch pár drinků v sobě měly. Takový dojem jsme teda musely vzbuzovat u kolemjdoucích. Ale opak byl pravdou!
Když jsme si už v teple tramvaje prohlížely fotky, musely jsme uznat, že se docela povedly a že bychom z toho měly udělat pravidelnou rubriku - PARTY WEAR. Na takovýhle příležitosti totiž rády porušujeme pravida, dáváme průchod kreativitě, anebo jednoduše oblékáme styl, ve kterém byste nás v kavárně běžně nepotkali. Chtěli byste na blogu takových příspěvků více? Více snapbacků, chokerů, třpytek, sneakers a crop topů? K. a M.

A málem bych zapomněla! Oživily jsme náš youtube kanál. Po půl roce neaktivity, z důvodu nedostatku času na stříhání, jsme našly posilu a tak zas hodláme natáčet pravidelně<3 Tak koukněte na video z fashion weeku, které je i pro nás hezkým shrnutím přehlídek a našich outfitů! Snad se vám taky bude líbit:) pa, vaše Blondes.

- decentní polet -

6 comments:

 1. Paaaani, naprosto nejlepsi fotky, fakt uzasny!!! Ty outfity jsou taky bozi. ;)
  http://shineoffashion.com

  ReplyDelete
 2. Rozhodně jsem pro takovou rubriku všemi deseti:)
  Moc dobré fotky :D

  ReplyDelete
 3. Video se povedlo, snad budou brzy další :)

  ReplyDelete
 4. Wow, fotky jsou paradni. Vic takovych prispevku❤️

  ReplyDelete