THE SERIOUS ME

Omluvte prosím týdenní pauzu mezi články - jak jste si určitě všimli, letěly jsme tento týden na přehlídku Tezenis do Verony (naše dojmy a spousty fotek příští týden na blogu!). No a když jsem konečně zasedla k počítači, milý blogger nešel dva dny spustit - haha, aspoň mám alibi. Tak jaký že outfit pro vás mám dnes?
Tento fashion week jsem se chtěla vyhnout spontánním neuváženým koupím. Pamatujete na tuhle boží růžovou sukni? Tak tu jsem samozřejmě od doby vyfocení neměla na sobě. Upřímně, nebýt Kamči solidarity a šatníku, asi bych podlehla a v sobotu ráno naběhla do Zary :D Od toho mě tedy zachránil tenhle vypůjčený koženkový kabát a kabelka.  Zkombinovala jsem je se zvonáčema, botama Vagabond a Willy-Wonka-style brýlemi. Přísňácký look jsem ještě doladila ulízlým culíkem a make-upem. Ten má na svědomí MUA z Douglas, kde jsme se to ráno nechaly zkrášlit:) Míša si mě pak celý den dobírala tím, že vypadám jak tajnej agent, či postava z Matrixu :D
Jak se vám tyto fotky a look líbí? Já lituju toho, že zvonáče nenosím častěji, protože (uznejte) dělaj spolu s podpatky prostě boží nohy! I když ty má na svědomí i širokoúhlý objektiv (už jen kvůli těm nohám ho musím jednou zařadit do svého foto arzenálu) :D Za jeho půjčení moc děkujeme Bioflms rental.

lens / Biofilms.cz
coat - Zara | top - DIY | jeans - Zara | earring - Antipearle | boots - Vagabond | sunglasses - Lindex


11 comments:

 1. Opravdu tam ten Matrix trochu vidím! :D Ale outfit je to dokonalý, strašně se mi k tobě hodí a je to zase něco jiného, což je na tom to nejlepší.
  Young, wild and free

  ReplyDelete
  Replies
  1. Díky Katko:) mně právě taky baví, že je to něco jiného, než běžně nosím!

   Delete
 2. Vypadáš jak Sherlock Holmes :D ale ta poslední fotka je naprosto skvělá, jak z časopisu :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha Sherlock :D děkujeme, vyřídím fotografce <3

   Delete
 3. Ty jo, pro mne takový nepoužitelný kabátek, ale na tobě vypadá tak krásně o.O

  eLblog

  ReplyDelete
 4. - pecka, kote ! a mas figuru snu ♥

  ReplyDelete
 5. Krasny fotky! <3
  http://shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  ReplyDelete