MBPFW FIRST OUTFIT

Je půl jedné a já konečně dosedám do koupelny na teplou podlahu, po několika nabitých dnech jsem konečně doma. Skončil první FW roku 2017 a my můžeme zas chvíli čerpat síly a vymýšlet outfity na podzim. Tenhle svátek módy byl opět hektický, ale musím uznat, že se nám time management daří čím dál lépe. Pro mě byl tedy tenhle rok trochu mrzutý - byla jsem na antibiotikách a cítila jsem se pod psa.
Měla jsem předepsaný klid na lůžku a místo toho jsem se celý den nezastavila. To, jak jsem celou situaci pojala, je více než nerozumné a léčbě to rozhodně nepomohlo, ale událost roku nepočká ani na blogerku z Litoměřic. Nejhorší/nejlepší je, že jsem ani nemusela zatínat zuby, energie se prostě vždy našla, celé dny jsem se smála, skákala, fotila se, a to jen proto, že mě tenhle život prostě baví. Večer jsem sice umírala, ale....
Kamarád mě vystihl jasně: " Živino, ty jsi chodící umění, ale na ty tvoje přechozený nemoci jednou chcípneš xD"
Na tomhle mostě jsem chytla zánět všech svejch středních uší a 15. angínu, ale vidíte ty fotky?! Tyhle fotky za to prostě stály. S Kamčou a Kik jsme z nich byly nadšený. Hodně udělaly modely zapůjčené od Johany Skálové, které mnohokrát děkujeme. Svůj podíl má i originální a nevšední líčení z Douglasu, bezohledný, krutý a studený vítr a Kamči um. Nevšední fotky má v neposlední řadě na svědomí také širokoúhlý objektiv, který dodal fotkám uplně jiný rozměr a za jehož půjčení děkujeme Biofilms.cz (konkrétně se jednalo o tento), tuhle službu určitě zas někdy využijeme. 
Všechno dohromady to prostě skvěle funguje, co říkáte?:) M.


coat and culottes - Johana Skálová | handbag - Phillip Lim | sweatshirt - Bershka | boots - H&M 9 comments:

 1. Super fotky, skvele originalni outfit!❤

  ReplyDelete
 2. Ta černo-bílá fotka a ta poslední - ty jsou skvělé :)

  ReplyDelete
 3. Po dlouhý době není z fotek cítit napětí, ale zdá se, že tě focení bavilo! :)

  ReplyDelete
 4. Ty fotky jsou opravdu naprosto skvělý, dlouho jsem neviděla takhle povedené!! :) A teda, vážně bych tam vůbec nepoznala, že ti něco bylo! Tak držím palce, ať to vyležíš! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 5. Skvelej outfit, ja bych si to asi nevzala, ale tobe to moc slusi! Nejlepsi jsou ale stejne ty fotky. <3

  ReplyDelete
 6. Krásný fotky a zajímavej outfit!
  http://of-goldbook.blogspot.cz

  ReplyDelete
 7. Fotky jsou krásné, ale příště to chce z toho focení odejít bez nemoci! :D

  eLblog

  ReplyDelete
 8. Naprosto perfektní fotky a super outfit.

  ReplyDelete