FISHNETS

Tak jsem zpět! Jak z nedobrovolné blogové pauzy, tak z dovolené. Zpět z tepla a dnů rozdělených na čas snídaně, čas válení se na balkóně po snídani a válení se na pláži po obědě, rovnou vhozena do téhle upršené šedivé reality. Reality totálního nestíhání, shánění vánočních dárků (protože vánocům prostě neutečeš :D), psaní seminárek a učení se na zápočet, kvůli kterému nejspíš ani neoslavím silvestr, za čož mi ale moje játra nejspíš poděkujou :D
Ale abych nezněla jak nevrlý bručoun, tak samozřejmě musím podotknout, že jsme se v teple u moře měly krásně a já z těch osmi dní totálního relaxu, opalování, masáží a velmi příležitostného koupání čerpám dobrou náladu. Jen by ty návraty k povinnostem nemusely být tak krušný, že?:) Jinak hned v dalším postu čekejte dovolenkové fotky a outfity!
Tento outfit byl focený ještě před vánoci, když jsme se sešly na malej předvánoční shopping. Oblékla jsem nový džíny, na který jsem uplnou náhodou narazila v obchodě a který jsem bez váhání (hned po schválení fotek dvorními stylistky Kamčou a Ondrou:D) nesla ke kase. A to hned společně s těmahle suprovejma teniskama za tři kila, páskem a síťovanejma punčochama, který jsem měla v merku snad už od léta a který mě děsně baví. Černý svetr je vintage kousek po mamce, nebo po babičce? A nejoblíbenější camel kabát netřeba představovat. 
Jak se vám můj outfit líbí? A jak jste prožili letošní vánoce?.)sneakers - H&M | coat - Mango | jumper - vintage | jeans - H&M | backpack - Primark | choker - H&M

5 comments:

 1. Úžasný outfit, i když musím uznat, že nejvíc se mi prostě líbí ten svetr :) těším se na fotky a outfity z dovolené :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 2. Mne sa zase páči detail tých siloniek! Držím palce so všetkým doháňaním a skúškami :)

  Lily of the valley

  ReplyDelete
 3. Styl vyčuhujících síťovaných punčoch je skvěly :))

  ReplyDelete