TAKE IT EASY

Psali jste mi na instagramu, jestli můžu zveřejnit tento outfit i se všema popiskama. Neměla jsem to v plánu, protože jsme s holkama udělaly jen pár fotek, ale přece jen jsem něco málo dala dohromady - co bych pro vás neudělala.)
Možná více než můj cutie outfit, byla zajímavější celá akce. Vždy akční Bloges Robes zorganizovaly v neděli focení, které se konalo v pondělí xD Vše bylo uspořádáno za účelem vyfocení úvodní fotky pro Bloges Market, který se opět koná 5.11. Nejskvělejší je, že samotný market se koná v Domu módy na Václaváku a focení probíhalo na samotném rooftopu, kde jsme měly centrum jak na dlani.
Holky byly nazdobené v podpatcích, kožešinách atak. Já přijela z Litoměřic s krosnou a ve vršku od pyžama. Tak alespoň někdo rozbil tu všudypřítomnou eleganci! Znáte mě, mě je vše jedno, a zrovna dnes jsem se rozhodla převléknout za candy shop.
Celé odpoledne s holkama bylo pro změnu super, šaškovaly   pózovaly jsme asi hodinu na střeše, nekonečně se fotily a bavily se natolik, že nám ani nedošlo, jaká nám je zima. Pak jsme zašly poklábosit nad šálek zázvorového čaje a rozebíraly podrobnosti plánované akce.)

Doufám, že dorazíte 5.11 do Domu módy na Václaváku, připravíme pro vás super kousky.)
M.

PJ top - Primark | beanie - House | jeans - Pepe jeans | sneakers - Reebok via Footshop

9 comments:

 1. Tak outfit je krasnej, zkombinovala bych ho naprosto stejne a ta mikina je bozska!!! Krasny fotky a hlavne perfektni lokace...
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  ReplyDelete
 2. No ja myslím, že tých fotiek je celkom dosť, uplne to stačí na približenie outfitu. Páči sa mi miesto na fotenie a mikinka je naozaj nevšedná a zaujímavá.

  ReplyDelete
 3. Muselo to být děsně super :) ten outfit je úžasný, prostě mi to k tobě tak sedí :D nejvíc se mi líbí ty křidýlka na zádech :D :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 4. Hrozně se mi líbí kombinace těch bot, mikiny a čepice <3

  eLblog

  ReplyDelete
 5. to jsou opravdu bombastický fotky ♥

  ReplyDelete
 6. Tak to je hodně roztomilý! :)

  ReplyDelete