MBPFW - BOXER BRAIDS

Pamatujete na naše twins outfity z minulého fashion weeku? Nás moc bavily, a tak jsme se rozhodly sladit se na jeden den i tentokrát. Zrovna, když jsme vymýšlely co na sebe, jsme čirou náhodou narazily na českou značku Girls Without Clothes a bylo jasno! Český brandy máme rádi a navíc z tohohle kousku pomyslné "czech-made" přímo křičí díky velké fotce Žižkovské věže na zádech. 
Asi vás nepřekvapí, že jsme chtěly nechat tento kousek vyniknout, a tak jsme volily zbytek outfitu minimalistický. Černé široké kalhoty/culottes a naše nové oblíbené sneakers. Tyhle Reeboky jsou jako bačkůrky a seženete je (zrovna ve slevě) zde ;)
Jediným výrazným doplňkem byly vlasy, konkrétně boxer braids, které jsme si nechaly uplást v Rasta salonu. 
Jak se vám naše looky líbí?:)

sweatshirt - Girls Without Clothes | sneakers - Reebok (Footshop)


8 comments:

 1. Vypadáte úchvatně holky! :)

  ReplyDelete
 2. Mně se to líbí úplně šíleně a hlavně bych vás skoro nerozeznala! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 3. Paaaani, zase uzasny fotky, miluju to umeni, ktery se za tim skryva a vase kreativita, toooop! Jo a musim souhlasit s predeslym komentarem, taky bych vas absolutne nerozeznala, vypadate obe neuveritelne dobre!!!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  ReplyDelete
 4. suepr fotky!

  www.bridgeofmemories.co.uk

  ReplyDelete
 5. boží!!!moc!!! i fotky!!:)
  www.stylebyeliza.net

  ReplyDelete
 6. I just couldn't leave your website before telling you that I truly enjoyed the top quality info you present to your visitors? Will be back again frequently to check up on new posts. Cleto Reyes Boxing Gloves

  ReplyDelete