MBPFW - BOXER BRAIDS

Pamatujete na naše twins outfity z minulého fashion weeku? Nás moc bavily, a tak jsme se rozhodly sladit se na jeden den i tentokrát. Zrovna, když jsme vymýšlely co na sebe, jsme čirou náhodou narazily na českou značku Girls Without Clothes a bylo jasno! Český brandy máme rádi a navíc z tohohle kousku pomyslné "czech-made" přímo křičí díky velké fotce Žižkovské věže na zádech. 
Asi vás nepřekvapí, že jsme chtěly nechat tento kousek vyniknout, a tak jsme volily zbytek outfitu minimalistický. Černé široké kalhoty/culottes a naše nové oblíbené sneakers. Tyhle Reeboky jsou jako bačkůrky a seženete je (zrovna ve slevě) zde ;)
Jediným výrazným doplňkem byly vlasy, konkrétně boxer braids, které jsme si nechaly uplást v Rasta salonu. 
Jak se vám naše looky líbí?:)

sweatshirt - Girls Without Clothes | sneakers - Reebok (Footshop)


9 comments:

 1. Vypadáte úchvatně holky! :)

  ReplyDelete
 2. Mně se to líbí úplně šíleně a hlavně bych vás skoro nerozeznala! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 3. Paaaani, zase uzasny fotky, miluju to umeni, ktery se za tim skryva a vase kreativita, toooop! Jo a musim souhlasit s predeslym komentarem, taky bych vas absolutne nerozeznala, vypadate obe neuveritelne dobre!!!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  ReplyDelete
 4. suepr fotky!

  www.bridgeofmemories.co.uk

  ReplyDelete
 5. boží!!!moc!!! i fotky!!:)
  www.stylebyeliza.net

  ReplyDelete
 6. I just couldn't leave your website before telling you that I truly enjoyed the top quality info you present to your visitors? Will be back again frequently to check up on new posts. Cleto Reyes Boxing Gloves

  ReplyDelete
 7. Kindly fill me in as to whether you're searching for an article essayist for your site. You have some truly extraordinary posts and I feel I would be a decent resource. On the off chance that you ever need to take a percentage of the heap off, I'd totally love to compose some material for your web journal in return for a connection back to mine. It would be ideal if you send me an email if intrigued. Much obliged to you! motu patlu games

  ReplyDelete