SHADOW GAME

Krásnou sobotu všem! Přináším vám svoje oblíbené fotky z Barcelony, kde jsem tak trochu spoře oděná. Vlastně jen do nejskvělejších tenisek z Footshopu (zde) a body z Primarku. Mimochodem na těchto fotkách (tedy červen 2016) je to asi naposledy, co jsem byla celkem spokojená se svou postavou. Měsíc v Barceloně, kde nebylo na denním pořádku tolik castingů, na kolik jsem byla zvyklá, udělal své.
Když jsem prošla všechny památky, tak zbývalo jediné - koupit permici do fitka a každej den tam zabít pár hodin času. Domů jsem si kupovala pouze a jen zdravé jídlo, pila vodu a výsledky byly až nějak překvapivě rychle vidět. Co mě tedy překvapuje ještě o něco víc je fakt, že to teďka nedělám, i když přesně vím, jak na to. Na španělské posilovně se mi líbil ten pocit anonymity v ohromné tělocvičně, kde se každý staral jen sám o sebe. Já měla vlastně taky čas jen sama na sebe, tady u nás lítám po všech čertech, někdy i do devíti do rána a v ruce držím cheeseburger a kolu - nesnášim se, ale výmluva je jasná - nemám čas na to myslet!
Ale proč vám sem vlastně cpu fotky ze své poslední modelkovské dovolené. Zítra odjíždím na týden do Hamburku, jupí jej - ještě trocha odreagování před začátkem školy. Chtěla bych se tedy vás, mých milých čtenářů zeptat na tipy a rady ohledně výletů, kaváren, restaurací, malebných uliček, obchoďáků, sekáčů a vintage shopů, památek a architektonických skvostů. Kdo z vás byl v největším městě Německa a poctivě prozkoumával, tak ať mi prosím napíše do komentářů to, co opravdu musím vidět.)
Děkuju moc!
S láskou M.


8 comments:

 1. No do háje, to jsou tak dokonalý fotky!♥ Postavu máš stále perfektní, ale z vlastní zkušenosti vím, že život není jenom o tom! ;)

  ReplyDelete
 2. Krásné fotky :3 a at se ti v Hamburku líbí aspon tak jako ve španělsku :3
  eLblog

  ReplyDelete
 3. Tak fotky jsou fakt bozi, mas uzasnou postavu! V Hamburgu to naprosto miluju, tak doufam ze se ti tam taky bude libit, je to krasny mesto!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  ReplyDelete
 4. Tieto fotky vyšli fakt top!

  ReplyDelete
 5. fotky super!

  www.bridgeofmemories.co.uk

  ReplyDelete