PAVEL BREJCHA FOR DOUGLAS


Dnes se s vámi chceme podělit o pár fotek z jedné milé a především zajímavé akce. Ve středu jsme byly pozvány do The Senses na představení vánočního dárku, který si pro své zákazníky už tradičně připravuje Douglas:) V minulosti se jednolo od náramek od značky Preciosa, či kulich od Petry Balvínové, takže jsme byly napjaté, co to bude tentokrát!
Douglas se tentokrát spojil se skvělým českým návrhářem Pavlem Brejchou, o kterém se vsadím, určitě neslyšíte poprvé. Jeho tvorba nás moc baví stejně jako......konec napínání....psaníčko, které vytvořil exkluzivně pro parfumerii. Jedná se o velmi zajímavý kožený minimalistický předmět, který si získal přezdívku "piece of black star", opravdu totiž připomíná jakýsi střep, či úlomek. Nutno také dodat, že jde samozřejmě o český výrobek, který vznikl v dílně české značky Elega. Co je český, to je hezký:)
A jak jej získat? K nákupu jej přibližně od půlky listopadu dostane každý zákazník, který v Douglas nakoupí za 6000,- Kč a výše. Co si budeme povídat, to před Vánoci není zas tak velký problém:D
Jak se vám tenhle netradiční doplněk líbí?


4 comments:

 1. super článok, krásne ste baby. Psaníčko vyzerá úžasne ♥

  ReplyDelete
 2. Vypada to jako povedenej event, urcite jste si to uzily! Ten koncept se mi libi a to psanicko vypada skvele! ;D
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  ReplyDelete
 3. To psaníčko je perfektní!! :3 Pavel nikdy nezklame

  ReplyDelete