MBPFW 70s LOOK

Dobré ráno. Milovníci módy určitě zaznamenali pražský MBPFW, který odstartoval minulý čtvrtek. Tenhle svátek fashion loverů je pro nás snad nejoblíbenější a nejhektičtější událost roku. Každý rok si říkáme, jak outfity poladíme s předstihem a vždy situace skončí tak, že do poslední vteřiny lítáme po obchodech a do Prahy balíme veškeré své oblečení s tím, že nás společně něco napadne. Pražský byt se mění v jednu velkou šatnu, kde v lednici jsou místo jídla pleťové masky, na stole boty, na gauči se nedá ani sedět, všude se povaluje všechno a do toho my zkoušíme nejrůznější kombinace outfitů a vzájemně se hodnotíme. Je to sranda a nás to baví.) 

Dny jsou pak jeden velký maraton, kdy se snažíme stihnout všechny přehlídky, převlíknout dva outfity, nafotit dva outfity, najít lokaci pro dva outfity, pobavit se s ostatníma blogerkama, někdy se najíst a někdy  nadechnout. Večer padnem, teda, až po párty, nebo po drinku s holkama. 
Ach, jak já miluju módu a vše kolem ní.)
Na fotkách si můžete všimnout mého úplně prvního outfitu, který mi fotila Kamča. Look jsem postavila na lacláčích a vše ladila do retra a sedmdesátek. Chvíli jsem se cejtila jako Abba, jako moje mamka,nebo že mi v koutku kouká kopretina. S vlasy jsem neměla žádnou práci a přesto k celému outfitu vypadaly úplně dokonale. Nedbalé vlny jsem si nechala udělat v pátek na jednom eventu a další level nedbalosti jim asi dodalo poskakování na párty do čtyř do rána .
Já jsem s výsledkem a fotkami moc spokojená, tak doufám, že se vám outfit také líbí.)
Na závěr mám radu pro ty, kteří touží po žirafích nohách - zvonáče! Jsou cool, neskutečně lichotí, prodlužují nohy a narozdíl od slimek se dají i příjemně a jednoduše svléknout. Jestli se vám dokonce podaří najít zvonáče s laclem, tak jako mě, ještě za tak směšnou částku, tak vám od strdce gratuluju, našli jste svatý grál!
M.


16 comments:

 1. This comment has been removed by a blog administrator.

  ReplyDelete
 2. Boží fotky! Vypadáš nádherně!!!:)
  www.stylebyeliza.net

  ReplyDelete
 3. Veľmi pekné fotky aj tvoj outfit, pristane ti to :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 4. Zbožňuju outfity ze sedmdesátek, vypadáš skvěle v tom!!♥♥
  Mr. Kev

  ReplyDelete
 5. Tak strasne jsem se na tyhle outfity tesila a konecne jsem se dockala! Tenhle me naprosto ohromil, moc moc se mi libi kombinace a tvoji dokonale postave samozrejme sedi perfektne, jak jinak! ;D Fotky jsou taky jako vzdy bozi, tesim se na dalsi outfit z FW! ;D
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

  ReplyDelete
 6. Neverím...! Veď ty vyzeráš DOKONALO <3 Teraz mám chuť zahrabať sa niekde hlboko pod zem :D Wau!
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
 7. Naprosto úžasný outfit! Hrozně moc ti to sluší! ♥
  Diary of Girly Things

  ReplyDelete
 8. Já moc tady na ty sedmdesátá léta nejsem, ale tobě se to fakt povedlo ! :)

  ReplyDelete
 9. i když tento styl sedmdesátek moc nemusím, na tobě se mi to strašně líbí :-)

  ReplyDelete
 10. Dokonalé fotky i outfit! <3

  http://marketafrank.com

  ReplyDelete