DENIM JACKET

Ahojte, tak jaké máte plány na tento slunečný víkend?
Já odjela na 3 dny na sever, kde máme v plánu prožít nějaké dobrodružství. Dobrodružství možná začalo už na pozápasové večeři, kde jsem k jídlu zvládla 6 drinků a můj milý takový počet piv, který se na takhle klidný večer, stydím zmiňovat xD Doma mi ten přiopilej roztomilouš rozsvítil jen starworsácký světýlka (i to mě dostalo, protože svíček se dočkám jen na Vánoce) a v obětí jsme poslouchali lehkej rap.
A teď tu sedím, tři hodiny po romantice. Jen já, spící on a můj věčnej problém s alkoholem a spánkem. Dnes s tím nekonečným nočním časem aspoň naložím lépe než obvykle - cca tak tříhodinové projíždění sociálních sítí na telefonu.  Ale abych teda dokončila svou víkendovou myšlenku.. Zítra bereme batoh, spacák, nožík, víno a jdeme šlapat přírodou. V okolí Děčína je tolik krásných míst, které musím za takhle dokonalého počasí bezpodmínečně vidět! Sranda bude zakončená přespáním pod širákem a já doufám, že konečně zažiju nějaký komáry (je dovoleno si klepat na čelo). Před Bali jsem si totiž pořídila moskytiéru a já umírám touhou jí zkusit - někdy mám divný touhy, koukám.
K outfitu vám povím jen to, že miluju vlasy po copánkách a tuhle dlouhou džínovou bundu, kterou tahám všude. Fotky jsou ještě z Barcelony a nám se nechutně hromadí nepublikované posty. Každá jich máme v zásobě asi osm, tak možná ještě v zimě uvidíte naše summer outfity.
Těm co vstávají přeju dobré ráno a vy mi na oplátku přejte ať se ještě trošku prospím.)
Taky mi napište vaše víkendové, dobrodružné i méně dobrodružné plány..)
M.
denim jacket - Stradivarius | crop top - Zara | culottes - Primark 

1 comment:

  1. Vlasy po copankach taky zboznuju, jsou to tak prirozeny vlnky, ktery bych mohla nosit porad! ;D jinak outfit je vazne skvelej, moc a moc se mi libi, culottes jsem si v posledni dobe taky moc oblibila, i kdyz jsem na zacatku byla dost skepticka. A uplne chapu, proc milujes tu dzinovou bundu, je bozi. Jo a hezkej vikend ti preju, uzijte si to!
    S laskou
    Sandra ze http://www.shineoffashion.com
    https://www.instagram.com/sandraslusna/

    ReplyDelete