BLOGES BOAT MARKET

O Bloges Boat Marketu jste toho určitě už četli hodně, tak přidáme jen pár našich pocitů a k tomu navrch spoustu fotek! Snad jako vždycky před každým marketem jsme měly napilno. Věci nenaceněný, doma bordel, nemám outfit, snídani nestíháme....a proč? Míša v pondělí frčela do barcelony a tak jsme si ještě sobotní večer skvěle užily na streetballu a neodolaly "pár" drinkům. No, ráno to bylo krušné, ale zbytek dne nám to těžký vstávání vynahradil:)

Musíme pochválit hlavně místo, doprovodný program, občerstvení i počasí (to jste holky zařídily dobře! :D). Za nás rozhodně jeden z těch nejlepších marketů! Skvěle jsme si ho užily a především doufáme, že jste si ho užili vy a moc děkujeme vám všem kdo jste dorazili a vytvořili tak super atmosféru - teda až na toho zmetka co nám ukradl brýle xD.
Mějte se krásně a pokud jste tam byli také, budeme rádi, když nám napíšete, jak se na akci líbilo vám:) vaše Blondes:*


9 comments:

 1. Super, vypadá to jako krásná akce, chtěla jsem taky přijít, ale bohužel bydlím strašně daleko od Prahy, ale vypadá to ze jste si to užili! :)
  http://www.shineoffashion.com

  ReplyDelete
 2. Úžasný fotky, outfity, atmosféra, všechno! Škoda, že jsem tam nebyla :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 3. Taky jsem dlouho nezažil tak super market :)

  ReplyDelete
 4. nice top, luv the vibe
  new post : http://www.melodyjacob.com/

  ReplyDelete
 5. Už jenom z fotek vyzařuje ta suprová nálada, která tam určitě musela být! :-) Jenom mě mrzí, že jsem se taky nepřišla kouknout, ale tak snad příště. :-)

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 7. Jeee holky, vám to ale slušelo! :)

  ReplyDelete
 8. Skvělý fotky, plný energie. Nádhera. :-)

  ReplyDelete
 9. These vessels have a tendency to be solid, dependable and boost the surface territory of a deck. The extent of the angling boat is commonly reliant upon the group estimate and what the normal find will be.http://www.mysheriff.net/profile/boat-rental/sag-harbor/930761702/

  ReplyDelete