#SAZEJTENAKRASU

Dobré ráno všem! Rády bychom se s vámi podělily o super zážitek ze včerejška.) Hned ráno jsme se s Kristý vypravily do Prahy fotit kampaň pro Yves Rocher! Strašně jsme se těšily na focení, na holky, na fotografy, na líčení, na zahradnické balíčky i "sázení stromků". Abychom ale začaly od začátku, tedy od podstaty samotné kampaně..)
Od 16.května do 5.června bude v plném proudu skvělý projekt od Yves Rocher, který podporuje zdraví naší planety. Vše funguje hrozně jednoduše. Vy si koupíte rtěnku a Yves Rocher za vás zasadí jeden strom. Takže, i krása může pomáhat, ne?
My jsme na focení obdržely snad nejroztomilejší a nejoriginálnější balíčky ever! Každá dostala svůj pár stylových gumáků, rukavic, rtěnek a stromek. Hairstyle doprovázely cute květinové čelenky a o makeup se nám postarala naše Linda. Pak už jsme s Míšou z Yves Rocher a pánem fotografem pokračovaly v gumákách ven a pracovali na super hravých a veselých fotkách. Kampaň také provází dva pruhy rtěnkou na tváři, protože jsme přece bojovnice za dobro planety, ne?!.)
Balík mi navíc přinesl hned dvoje ovoce, večer jsme ho předala mamince k svátku.
Takže, kdo jde do toho s námi a koupí rtěnku, kdo bude bojovnice? #sazejtenakrasu

Navíc radost jsme se rozhodly udělat nejen maminkám ke dni matek, ale i našim čtenářkám. Máme pro vás připravený balíček dekorativní i pečující kosmetiky od Yves Rocher, který můžete spolu s účastí na beauty eventu plném blogerek vyhrát, pokud okomentujete tento článek. Easy as that!


13 comments:

 1. Já vás, holky jedny nádherný, miluju!

  ReplyDelete
 2. Vy ste tak krásne !! :) A nádherné fotky :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS


  ReplyDelete
 3. Jé, vypadá to fakt krásně a ta myšlenka je ještě hezčí, super! :)
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 4. Wow, vypadá to krásně! Moc pěkné fotky ♥.

  http://es-veronica.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 5. Krásne, musela to byť zábava :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  ReplyDelete
 6. Míšo odkud jsou ty super šaty? :)

  ReplyDelete
 7. Opravdu skvělý nápad!! A holky strašně vám to sluší :-)

  ReplyDelete
 8. Opravdu skvělý nápad!! A holky strašně vám to sluší :-)

  ReplyDelete