YORKSHIRE

Krásný nedělní podvečer vám přeju. Musím uznat, že mě přímo děsí, že už je podvečer a hlavně, že už je neděle! Čím dál častěji přemýšlím nad časem, nad rychlostí života, nad tím co vše chci stihnout a nad tím, že už je nejvyšší čas! V hlavě přitakávám rodičům při vzpomínce na větu "čím jsi starší, tím to utíká rychleji". 
Teď je mou největší povinností učit se na státnice, které už jsou zas za chvíli (znova - což prostě nechápu, když byl před chvílí leden). Dopoledne se většinou tak pozvolna učím, odpoledne mám nějaké povinnosti (nebo prostě blbosti) a večer už je večer, já si v posteli slibuju, že zítra u toho budu sedět celý den, protože mám volno, najednou zjistím, že si to slibuju už třetí den a chce se mi brečet. Uznávám, že trochu fňukám a učení se vnitřně bráním. Uznávám, že není nejlehčí se do toho dostat, když jsem ve škole dýl jak rok vůbec nebyla, uznávám, že není lehké se učit něco, čemu vůbec nerozumíte, o co se nezajímáte a co jste vypustili z hlavy, hned jak jste mohli. Můžu si donekonečna ztěžovat a utírat slzy, ale už je načase začít makat a utírat pot, fňukat umí každej a když jde o školu tak obzvlášť. Dneska jsem ale do toho fitka vážně musela, v létě prostě nebude nikdo zvědavej na placatej zadek!:D
Když kouknu na tyhle fotky, tak mě napadá další zmínka o hairstylu (pardon - cant help myself). Umytá hlava, vlasy všude, vaše vlasy nemají zrovna svůj den a vy přijdete na tenhle super psí/palmičkovej účes. Nemusí úplně lichotit fotkám, ale je to mistr pohodlnosti. A jako bonus jsem s ním skvěle pobavila K, která moje kreace prostě někdy moc nechápe, ale dělám si co chci no.) 
Na fotkách mám ale už krásně dlouhý vlasy, který pěstuju asi tak celej svůj lajf, nebo jsem spíš pěstovala. Když jsem přijela z Holandska (článek bude next week), tak jsem měla vlasy tak brutálně zničený, že jsem nevydržela ani do návštěvy kadeřníka a vlasy nějak random sestříhala sama xD Kadeřnice mou radost nesdílela a já mám vlasy zas celkem zdravé a oškubané, jak je ten život krutý.
Růžovou přeslazenost rtěnky a svetru ze Zary jsem kompenzovala roztrhanými džíny a punkovými boty, které nosím ráda (motorkářská rebélie). Vznikl z toho pohodlný outfit na celý den povinností v Praze.)
M.

10 comments:

 1. Lovely look! Have a nice day) www.elationofcreation.com

  ReplyDelete
 2. Vyzerá to veľmi fresh, aj ten účes k tomu sa mi fakt páči! A ten názov postu, ten ma pobavil :D
  Domcisss

  ReplyDelete
 3. A já čekala fotku nějakého krásného jorkšírka :D Ale sedne ti to!

  ReplyDelete
 4. Rozumiem ti, niekedy je naozaj ťažké donútiť sa do štúdia. Vždy si spomeň na pocit po úspešne urobenej skúšky, ten ti pomôže posunúť sa dopredu. Čím rýchlejšie sa do toho dostaneš, tým rýchlejšie to aj ubehne a budeš mať pokoj. Držím moc palce.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  ReplyDelete
 5. Ružová ti tak veľmi pristane!!! <3 som v nemom úžase!
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
 6. Nádherný outfit! Hlavne tie jeansy sú skvelé :)

  ReplyDelete
 7. Ten outfit je úplně hrozně moc líbí! A ty vlasy taky, celkem mi to k tomu outfiut náhodou sedí! :D
  Young, wild and free

  ReplyDelete
 8. Looks pretty cool!

  http://chicglamstyle.com

  ReplyDelete