MAGNOLIA MADNESS

Jaro, květy, magnolie, sakury,... Není hezké, že z toho máme po zimě všichni takovou radost?Magnolie jsou naprosto dokonalý a majestátní, proto až postavím dům, tak tam zasadím přesně tenhle strom a jako stará babička se budu kochat tou košatou krásou, kterou jsem za celej život vypěstovala. Dokud nebude dům a strom, tak se spokojím aspoň s nekonečným focením a spamováním Instagramu.)

Jinak pomalu ale jistě si začínám rovnat plány na léto a ukládat peníze do kasy s názvem dovolená. Pár dní zpět jsme koukali s Milískem na letenky a z prázdninových nevýhodných cen nám šla hlava kolem. Bohužel jsem nikdy nehledala, nebo nelétala za nějaké super ceny, když už jsem  někam letěla, tak jsme s rodinou jen pasivně převzali cenu od cestovky, nebo mi letenku našla agentura. Vlastně jsem ani nikdy neplánovala celou dovču na míru, bez zprostředkovatele, jsem v tomhle hroznej nezkušenýř a jak mnozí říkají, turista a ne cestovatel. Nikdy jsem neletěla za Londýna za 400, ani nenašla letenky na cestu kolem světa za 20k, vlastně jsme ani nikdy nehledala, což mě trochu mrzí. Kdyby jste měl teda někdo nějaké tipy na servery, akční nabídky a nechtěli by jste si je nechat úplně pro sebe, tak mi prosím hoďte odkaz do komentářů.)
Ještě jeden funny/cute zážitek na závěr:
Když jsme já a můj Milý usínali a já chtěla odložit telefony, jak je již zvykem, tak jsem byla zastavena, svůj telefon mi nedal a téměř ho objímal celou noc a ráno.
Prej se přihlásil do Haló tady Impulsovi...!!!! to bych opravdu nikdy nečekala, měla jsem dojem, že to dělají jen dospěláci, dědečkové atak xD Přišlo mi to hrozně vtipný a zároveň kjůt.) 
M.


20 comments:

  1. so lovely
    http://www.melodyjacob.com/

    ReplyDelete
  2. Nádherné fotky!:) A co se týče dovči, koukni na tenhle článek:) Kdyby tě cokoliv zajímalo víc, tak napiš, tohle mám celkem zmáknuté:)

    http://www.stylishcoffee.cz/2015/11/procestujte-svet-za-par-korun.html

    ReplyDelete
  3. Nádherné fotky ! :) Tieto kvietky sú úplne krásne :)
    My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

    ReplyDelete
  4. Magnólie jsou opravdu krásné stromy ♥

    ReplyDelete
  5. Magnolie mam taky strasne rada!A co se tyce rad o cestovani,tak ja celkem casto koukam na pelikan.cz,kde jsou bud balicky letenka+ubytovani a nebo tam je sekce akcni letenky,kde maji ted hodne super akce na letenky do Asie kolem 11k,coz my s pritelem planujem urcite vyuzit!:) Super jsou taky stranky cestujlevne.cz,kde se dozvis vzdy ty nejlepsi akce.A nejaky info o low-cost cestovani jsem taky psala na svuj blog http://travelnote-s.blogspot.com/2015/02/5-ways-to-help-you-save-money-on-your.html

    ReplyDelete
  6. Zamilovala som sa do tých fotiek! <3 Sú prekrásne!!! <3

    ReplyDelete
  7. This comment has been removed by the author.

    ReplyDelete
  8. boží outfit! uplně do toho prostředí sedne a s těma stromama máš pravdu, dokud nebude strom a dům, tak aspoň nekonečné spamy:))))

    ReplyDelete
  9. Fotky super, nečekala bych, že takové kalhoty se dokážou zkombinovat tak aby vypadaly dobře :)

    Poshlife

    ReplyDelete
  10. Lovely pics! Great look) Have a nice day) www.elationofcreation.com

    ReplyDelete
  11. yee, aj sukienka by ti k tomu išla, ty pôsobiš tak strašne zlato, romanticky na človeka, ked sa na teba pozrie :) velmi pekne fotky :)

    http://andrea-de-blog.blogspot.sk/

    ReplyDelete
  12. Tak tady ti to strašně sluší, krásný fotky! Stejný problém s letenkama jsem řešila taky, ale nic výhodnýho jsem nenašla, takže jsem nakonec za letenky na moje vysněný místo na druhym konci světa musela dát plnou cenu :/ tak snad budeš úspěšnější :))

    EVA HEARTS LIFE

    ReplyDelete
  13. Miluji vůni magnolíí, a ty jsi v nich jako princezna.

    ReplyDelete
  14. Ever wanted to get free Google+ Circles?
    Did you know that you can get these ON AUTOPILOT AND ABSOLUTELY FREE by using Like 4 Like?

    ReplyDelete