FUR IN APRIL - LOOKBOOK VIDEO

Docela aktuální outfit, že? haha.
Pořád přicházely důležitější příspěvky a tenhle chudáček z mrazivých dnů zůstal několik týdnů odsunut. Taky jsme k němu měly natočené tohle supr dupr lookbook/funny videjko a stříhání trv prostě a jednoduše věčnost! Především pokud stříháte v prehistoricky Movie makeru, kterej každejch 10 minut spadne. No ale radujme se, kdo si počká ten se dočká a vy můžete vidět další novinku na našem youtube kanále.
Copánky jsem si zapletla ve škole, kde jsme měla při čekání na profesory dlouhou chvíli. Růžový kožich jsem si moc oblíbila a to nejenom kvůli ceně (249 kč?!). Mikina patří k mým nejoblíbenějším a vy opět vidíte jeden z mých pohodlných outfitů. Pochopte, nebydlím v Praze a Kristý ano. Prekérní situace co? 
Jelikož nechci do Prahy jezdit jen kvůli focení outfitu, tak tuhle příjemnou povinnost spojím vždy s nějakou nepříjemnou. Takže, když mám nějaké obíhání a povinnosti v Praze, tak napíšu K, že dáme v mezičase outfítek. Když vstáváte v šest na autobus, vezete s sebou tunu papírů a učebnic, máte milion lítání a do toho teda bonus focení, jak se asi obléknete... celkem nereálná mi přijde představa sukně, nebo podpatků a psaníčka, sice fotogenické, ale jednoduše nepraktické. Omluvte tedy, že ve většině případů volím spíše pohodlnost. Aspoň vidíte looky, ve kterých reálně trávím celý den a ne jen ty vyšperkované, ve kterých docupitám na kafčo, vyfotím se a běžím s bolavýma nohama zpátky domů xD
Jak se vám líbí video? Řekněte prosím že ano, ať máme motivaci k pokračování.)M.


10 comments:

 1. Ty copánky sis dělala sama?:D tak to Tě teda obdivuji, dobře ty :) Jinak ta kožešinka je skvělá no :)))
  One blondie life

  ReplyDelete
 2. Já musím říci že dnes mi bylo v Praze tak zima, že tento kabát aktuální je a je krásný!

  Marketatrpisovska.blogspot.cz//LIFESTYLE BOOK

  ReplyDelete
 3. To video je dokonalé!!! <3 Ste strašne super! A outfit vyzerá priam božsky!
  WITH GREY WOLF

  ReplyDelete
 4. Ever wanted to get free YouTube Views?
  Did you know that you can get these ON AUTO-PILOT & TOTALLY FREE by registering on Like 4 Like?

  ReplyDelete