FASHION WEEK SUMMARY

Poslední post spojený s MBPFW, slibujeme!:D Takové množství fotek, které jsme za ty tři dny na Strahově pořídily, si prostě nemůžeme nechat jen pro sebe. Tak si pojďme letošní fashion week (trochu se zpožděním) shrnout. Jak jsme si jej užily, kterých shows jsme se zúčastnily a které kolekce nám vyrazily dech?
Jak už jsme psaly - prvního dne se Míša zúčastnit nemohla a tak jsem na přehlídku Petry Balvínové a Zuzany Kubíčkové vyrazila s Kamilou. Pro mě tedy trochu slabší start - je to věc osobního vkusu, ale kolekce těchto návrhářek mě zrovna nenadchly (teda až na jeden all-nude-everything outfit), dojmu nepřidal ani ne úplně šťastně zvolemake up modelek. Pozdější čtvrteční přehlídky jsme tedy už vypustily a šly se pořádně vyspat na náročný pátek:)
Ten jsme s Míšou zahájily pracovní schůzkou v Phill´s 27 a vyzvednutím nových sneakers ve Footshopu! Následovalo splašené vymýšlení outfitů na další dva dny a absolutní zmatek v mým obýváku - rozumějte, musely jsme si outfity sladit, aby nám to slušelo taky dohromady :D


 Zuzana Kubíčková
TIQE by Petra Balvínová
Když jsme byly s výsledkem spokojeny, vyrazily jsme se zpožděním na přehlídku Odivi a Ether. V rychlosti jsme vyfotily outfity a běžely na show, která nám vyrazila dech! Odivi nám prostě stylově sedne - spousta bílé, potisk hor (pozor, to není marble!), plisé, lehoučké materiály v kontrastu k objemným kabátům a kožešinám. Skvělý dojem z přehlídky ale kromě oblečení samozřejmě dotváří i make up či hudba, která dodá přehlídce ten správný vibe. O ten se postaral Nobody listen s cool setem a my odcházely nadšené:) Stejně dobře na nás zapůsobily i doplňky od Ether. Batůžky už máme na svém wishlistu!


 ODIVI
 Ether
Následovala lehká obměna outfitů, večeře a pospíchalo se na extravagantní přehlídku Moniky Drápalové, kterou vystřídaly umírněnější modely Kateřiny Geislerové. U druhé jmenované bychom si pár kousků rozhodně vybraly. No řekněte, která z vás by v šatníku neuvítala dlouhou vestu v camel nebo šedé barvě?
Večerní program (divokou party) v chemičce jsme jako rozumný holky odpískaly. Přece jen nás v sobotu čekal nabitý program a my si chtěly (pro nás) poslední den fashion weeku naplno užít - a samozřejmě nemít na fotkách kruhy pod očima;)


 Monika Drápalová
 Kateřina Geislerová
Snídaně je základ, a tak jsme sobotu odstartovaly snídaňovým trojbojem bistru Druhej břeh. Pokud jste jedlíci, tak doporučujeme:)
Sladily jsme své COS outfity a vyrazily na Sustainable fashion day do Holešovic. Nejvíc jsme se těšily na to, že ulovíme nějaký cool kousek u holek z Win Win. Bohužel - kdo pozdě chodí, sám sobě škodí - ty nejlepší kousky byly už samořejmě rozebrány. Takže jsme zdokumentovaly naše outfity, posilnily se v café jehož jméno si už nepamatuju a jely se připravit na první přehlídku dne - La Formela.


 Sustainable fashion Day
Myslíme, že naše twins outfity a hairstyly se setkaly s úspěchem:) My byly nadšený i z fotek, který jsme s Kamčou pořídily a tak jsme s dobrou náladou (a vyjímečně v předstihu!!) šli do strahovských ateliérů. 
Shodly jsme se, že La Formela postrádala takový ten náboj a wau efekt, který se u některých pehlídek dostaví. Možná za to mohl i fakt, že show byla oproti jinám dost krátká! Ale musíme uznat, že originální barevná kombinace modré, žluté, černé a cihlové a rafinované vrstvení nás moc baví:)
Naše hairstyly zachytil skvělý fotograf Adam Katzing...
...a za tuhle cute momentku děkujeme Refresher.cz :)
La Formela
 Lukáš Lindner
Tento streetstyle shot mé kabelky (a zadku? xD) se objevil na Elle.cz !
Lukáš Macháček
Pomyslným hřebem večera pro nás byla kolekce Chatty (Jakuba Polanku jsme si totiž celé promrzlé "vychutnaly" venku v pěti stupních, v půlce přehlídky to vzdaly a daly přednost zdraví:D ).
Ale zpět k Chatty, tahle kolekce podle nás byla totiž jedna z těch opravdu silnějších, originálních a především nositelných (co si budeme povídat, pro nás jedno z hlavních kritérií). Nápadité modely kombinující již tradičně spoustu džínoviny s přilnavou kůží, kožešinou  a výraznými barvami nás dostaly a chceme je doma! Třešničkou na dortu byl originální grafický make-up:)
Tuhle přehlídku se nám nepodařilo zrovna dobře zdokumentovat, ale určitě si všechny kolekce, pokud jste tak ještě neučinili, prohlédněte na webu www.mbpfw.cz a dejte nám vědět, která nejvíce zaujala vás! Co si na sobě dokážete představit a co vám přišlo uplně mimo?
Mějte se krásně, vaše Blondes*

 CHATTY

5 comments: