SLEEK HAIR WITH GOT2BE

Taky je váš jediný hairstylový pomocník lak na vlasy? Nebojte, bylo to tak i u nás! Proto, když jsme dostaly možnost vyzkoušet tuto tvarující pastu na vlasy, braly jsme to jako výzvu. A světe div se! S tímto kelímkem od got2b jsme si opravdu vyhrály. 
Vlastně nám tak trochu nahradil lak na vlasy a gel v jednom, pouze s tím rozdílem, že vlasy nejsou slepené a tvrdé, ani lepivě upatlané, ale poddajné, působí přirozeněji a i na dotyk jsou mnohem příjemnější. My produkt použily na pletení copánků (v čemž se opravdu vyžívám.), uhladí vám ty malé rozlítané vlásky a při pletení se netvoří nevzhledné boule. Jako druhý styling jsme si vybraly sleek hair - takový ten mokrý look, který znáte z přehlídkových mol.
Tuto pastu tedy prohlašujeme za příjemnou změnu. A doufáme, že vás naše fotky třeba inspirují k tomu, abyste příště na ples vyrazily místo v romantických loknách v tomto moderním minimalistickym hairstylu:)

PS: vymýšlení a focení takovýchto "editoriálů" si moc užíváme a bereme je jako příjemnou změnu mezi klasickými outfit posty, tak snad to máte stejně!

Pokud nemáte náladu na slušnou ulízlou holčičku, tak buďte za rebelku s novinkou od Got2b MADE4MESS. Na našem fb je giveaway o dva produkty, tak zkuste štěstí.)

7 comments: